REKLAMA

Disco Lotnisko wyląduje nad Wisłą! Znamy pierwsze szczegóły

REKLAMA

Pamiętacie ubiegłoroczny festiwal Disco Lotnisko? Znamy już pierwsze szczegóły tej imprezy dla miłośników muzyki tanecznej, która w tym roku przenosi się nad Wisłę.

Jeszcze do niedawna nie mieliśmy pewności, czy festiwal muzyki disco w ogóle się odbędzie. Mamy już jednak oficjalne potwierdzenie. Zmieni się nazwa, miejsce i termin, a także czas trwania, ale miłośnicy muzyki disco-polo już teraz mogą się cieszyć na trzy dni świetnej zabawy.

Po pierwsze – miejsce. Tegoroczna impreza odbędzie się na płockiej plaży, nad samym brzegiem Wisły, na terenie sprawdzonym już pod kątem doskonałej zabawy. W związku z tym zmieni się i nazwa festiwalu – teraz będzie to „Disco nad Wisłą”, choć grafika pozostanie podobna.

W rytmach tanecznych pobawimy się tym razem w samym środku lata – od 12 do 14 sierpnia. – Właściwie jest to zupełnie nowy festiwal – mówi Adrian Kiełbowski z Ultra Propagandy, organizatora Disco Lotnisko. – Poza zmianą nazwy, terminu oraz miejsca, będzie również przeprowadzony w zupełnie nowej formule – dodaje.

Przez pierwsze dwa dni, w piątek i w sobotę, odbędzie się impreza na płockiej plaży, natomiast dzień trzeci to oficjalna impreza poza terenem festiwalu. – Miejsce na razie pozostaje niespodzianką – zapowiada tajemniczo Adrian Kiełbowski.Wiadomo już jednak, że do dyspozycji uczestników przygotowane zostanie pole namiotowe. – Mamy nadzieję, że zachęci to do przyjazdu gości spoza miasta, tym bardziej, że będzie to długi weekend – mówią organizatorzy.

Nowością natomiast i jednocześnie rozszerzeniem oferty festiwalu, jest druga scena z muzyką gatunki Italo Disco.

Kogo zobaczymy na płockiej plaży? – Będziemy ogłaszać artystów na naszej stronie disconadwisla.pl – zapowiada Adrian Kiełbowski. Wiemy już, że festiwal poprowadzi znany i lubiany Rafał Maślak, Mister Poland 2014. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na Disco nad Wisłą wystąpi również gwiazda zza granicy.

Bilety można kupić w przedsprzedaży w cenie 29 zł, ale tylko do 31 maja br. To spora oszczędność, ponieważ w dniu festiwalu dwudniowy karnet będzie kosztować 60 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU