PetroNews zyskało właśnie nowego partnera. Agencja Ochrony DES podjęła z nami współpracę, stając się jednocześnie patronem najpopularniejszego działu – bezpieczeństwo.

Agencja Ochrony DES już od 1995 roku dba o bezpieczeństwo płocczan, rozszerzając swój zasięg na całą Polskę. Specjalizuje się m.in. w monitorowaniu obiektów i pojazdów, ochronie osobistej, ochronie fizycznej, konwojowaniu wartości pieniężnych czy ochronie imprez masowych, a także usługach detektywistycznych.

Jak dokładnie wygląda praca w agencji ochrony, dowiecie się już wkrótce z naszych materiałów, ale nie jest to jedyna korzyść ze współpracy.

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z PetroNews – mówi Jacek Dobrogoszcz, właściciel firmy. – Wspólnie chcemy informować mieszkańców Płocka o możliwych zagrożeniach w zakresie bezpieczeństwa, a także pomóc i doradzić, jak o bezpieczeństwo zadbać – wyjaśnia.

Redakcja PetroNews także cieszy się z podpisanego porozumienia.

– Jednym z głównych założeń powstania PetroNews była pomoc mieszkańcom w zakresie różnych, codziennych spraw, problemów, wątpliwości – mówi redaktor naczelna PetroNews, Agnieszka Stachurska. – Jestem niezmiernie dumna, że Agencja Ochrony DES, która ma tak ogromne doświadczenie w zakresie dbania o bezpieczeństwo płocczan, zauważyła nasze starania i podzieli się z nami swoją wiedzą na ten temat – dodała.

Już wkrótce zaprosimy naszych czytelników do materiału specjalnego, który pokaże, przynajmniej częściowo, kulisy działania agencji ochrony.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji