Dawid Kwiatkowski w Płocku – fanki czekały od rana [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W przedostatni dzień wakacji fanki młodego wykonawcy, Dawida Kwiatkowskiego, miały okazję spotkać się ze swoim idolem. W Galerii Wisła w Płocku na scenie pod Wieżą Zegarową piosenkarz wraz z zespołem wystąpił dla płocczan.

Dawid Kwiatkowski to 18-letni wokalista, który w ubiegłym roku dał się poznać szerszej publiczności. Zyskał duże grono wielbicieli, a także bardzo dobre opinie wśród dziennikarzy muzycznych. Przez tydzień po sklepowej premierze jego płyty utrzymywał się na 1. miejscu OLiS – jako najlepiej sprzedająca się płyta w Polsce. W ciągu ostatniego pół roku otrzymał trzy ważne nagrody: “Modny Debiut ” ESKA, “Odkrycie Roku” Glamki.pl i “Wokalista roku” Bravo. Zajął też 2. miejsce w głosowaniu na “Wokalistę Roku” portalu Onet.pl. Jego fanpage liczy blisko 250 tysięcy fanów i nie jest to ostateczna liczba, bo grono codziennie rośnie. Klipy Dawida na Youtube liczą już ponad 26 milionów odsłon.

Te liczby potwierdzili w sobotę fani (głównie fanki), którzy zebrali się już od rana w galerii, czekając na swojego idola. W trakcie koncertu naprawdę trudno było przecisnąć się w okolicach sceny, a po twarzach zebranej widowni można wnioskować, że to było udane wydarzenie na zakończenie wakacji.

Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji