REKLAMA

Darmowe punkty Królewskich

REKLAMA

Zaplanowany na niedzielę mecz piłkarek nożnych Królewscy Płock – Start Otwock, nie odbędzie się. Gościom nie odpowiadał żaden z możliwych terminów rozegrania tego spotkania. Królewscy za ten mecz otrzymają punkty walkowerem.

Spotkanie pomiędzy obiema drużynami miało zostać rozegrane 10 maja o godzinie 13. W związku z brakiem możliwości przyjazdu drużyny Startu, płocki zespół zaproponował termin rezerwowy, jednak także ten nie odpowiadał drużynie z Otwocka. Dzięki temu, Królewskie do swego dorobku dopisują kolejne trzy punkty.

PowiązaneTematy

Jeśli jednak chcecie zobaczyć piłkarki w akcji, to we wtorek, 12 maja, i czwartek, 14 maja, o godzinie 18, będziecie mieli taką możliwość. Właśnie wtedy na Stadionie Miejskim w Płocku odbywać się będą treningi płockiej drużyny.Kolejny mecz Królewskie rozegrają 17 maja o godzinie 15 na Stadionie Miejskim w Płocku. Rywalem płocczanek będzie sąsiadująca z nimi w tabeli drużyna Loczki Wyszków.

Warto przyjść na to spotkanie – w poprzedniej rundzie Pomarańczowe uległy drużynie z Wyszkowa 1-0, teraz będą chciały więc zapewne rewanżu.