Daniec tłumaczy: nic nie wiedziałem o występie w Płocku. Organizator to oszust

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W trakcie internetowego talk-show “20 m2 Łukasza”, Marcin Daniec odniósł się do swojej nieobecności podczas III Płockiego Wieczoru Kabaretowego. – Oszust organizator “napisał mnie” na plakacie dużego kabaretonu w płockim amfiteatrze – powiedział w programie Łukasza Jakóbiaka. – Franca zamiast się przyznać do tego, że oszukał ludzi powiedział, że nie chciałem przyjechać do Płocka – dodał oburzony. 

III Płocki Wieczór Kabaretowy to impreza, która odbyła się w sierpniu. “Sezon letni zakończ kabaretowo, zwłaszcza, że masz ku temu niepowtarzalną okazję. Już 25 sierpnia spotkanie z wybitnymi twórcami satyry. […] W programie zobaczymy śmietankę rodzimego kabaretu” – obiecywał organizator, który wśród gwiazd mających wystąpić w amfiteatrze wymieniał: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Krzysztofa Respondka, Tadeusza Drozdę i Marcina Dańca. Ruszyła duża kampania promocyjna, a do druku wysłano plakaty z nazwiskami – jak się później okazało nieobecnych artystów.

Bilety, w cenie 40 i 60 złotych rozchodziły się jak świeże bułeczki. Amatorzy kabaretu bardzo licznie przybyli do płockiego amfiteatru, gdzie zamiast salw śmiechu doświadczyli zawodu. Na scenie nie pojawił się ani Krzysztof Respondek, ani Marcin Daniec. Publiczność nie kryła rozczarowania. Według gości imprezy kabarety wystąpiły co najwyżej poprawnie, zaś nieobecność Dańca ich zdaniem była karygodna. Płocczanie czuli się oszukani.

Organizator tłumaczył, iż nie rozumie powodu nieobecności gwiazd polskiej sceny kabaretowej i nic o ich absencji nie wiedział. Inne stanowisko reprezentowali sami artyści. Zarówno Krzysztof Respondek, jak i Marcin Daniec zapewniali, że nic nie wiedzieli o swoim wystąpieniu w Płocku.

W październikowym odcinku internetowego programu Łukasza Jakóbiaka, 20 m2 Łukasza, Marcin Daniec wrócił do tej sytuacji. – Chcę pozdrowić Płock – powiedział z przekąsem. – Niech pan sobie wyobrazi, że oszust-organizator “napisał mnie” na plakacie dużego kabaretonu w płockim amfiteatrze. Potem franca, zamiast się przyznać i powiedzieć: ja państwa oszukałem i Daniec nic o występie nie wie (jest 800 km stąd, blisko Szczecina), ponoć wyszedł na scenę i stwierdził, że nie chciałem przyjechać do Płocka – tłumaczy Marcin Daniec. – Wyobraża pan to sobie? – spytał oburzony.

– Franca, zamiast się przyznać i powiedzieć: ja państwa oszukałem i Daniec nic o występie nie wie (jest 800 km stąd, blisko Szczecina), ponoć wyszedł na scenę i stwierdził, że nie chciałem przyjechać do Płocka – Marcin Daniec

Informacje o składzie III Płockiego Wieczoru Kabaretowego organizator – Agencja Koncertowa Royal Concert – opublikował kilka miesięcy przed wydarzeniem. Co ciekawe, wówczas do tego elitarnego grona miał dołączyć Jerzy Kryszak. Występ w Płocku miał być okazją do uczczenia 40-letniej pracy aktora. W lipcu poinformowano jednak, że satyryk nie przyjedzie do amfiteatru.

Poniżej publikujemy odcinek programu “20 m2 Łukasza”, w którym Marcin Daniec odnosi się do swojej nieobecności na III Płockim Wieczorze Kabaretowym. (Materiał od 9m 36s)

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji