REKLAMA

Dachowanie nissana

REKLAMA

Piękna pogoda nie zabezpiecza kierowców przed zdarzeniami drogowymi. Do jednego z nich – dachowania nissana navary, doszło w niedzielę w Słubicach.

30 lipca w godzinach popołudniowych doszło do dachowania na ul. Płockiej w Słubicach.

– Na miejscu zastaliśmy samochód Nissan Navara, znajdujący się w przydrożnym rowie, a na drodze znaczną ilość drobnych kamieni z pobocza drogi – informują strażacy z OSP KSRG Słubice. – Po uzyskaniu informacji, iż nikt nie został poszkodowany, przystąpiliśmy do zabezpieczenia miejsca zdarzenia – dodają.Konieczne było wprowadzenie ruchu wahadłowego, następnie strażacy zmietli kamienie z jezdni, a z auta odłączyli akumulator. Na miejsce przyjechała policja, wezwano również lawetę. – Po zapakowaniu samochodu na lawetę, usunęliśmy z drogi i pobocza ziemię, która nagromadziła się tam podczas działań związanych z wyciąganiem pojazdu – opisują strażacy.

Dodają również, że rozpoczyna się okres żniw, po drogach porusza się więc wiele maszyn rolniczych, a sporo wczasowiczów, korzystając z wakacji, przemieszcza się z miejsca na miejsce. Warto więc zachować ostrożność.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU