Dachowanie nissana

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Piękna pogoda nie zabezpiecza kierowców przed zdarzeniami drogowymi. Do jednego z nich – dachowania nissana navary, doszło w niedzielę w Słubicach.

30 lipca w godzinach popołudniowych doszło do dachowania na ul. Płockiej w Słubicach.

– Na miejscu zastaliśmy samochód Nissan Navara, znajdujący się w przydrożnym rowie, a na drodze znaczną ilość drobnych kamieni z pobocza drogi – informują strażacy z OSP KSRG Słubice. – Po uzyskaniu informacji, iż nikt nie został poszkodowany, przystąpiliśmy do zabezpieczenia miejsca zdarzenia – dodają.

Konieczne było wprowadzenie ruchu wahadłowego, następnie strażacy zmietli kamienie z jezdni, a z auta odłączyli akumulator. Na miejsce przyjechała policja, wezwano również lawetę. – Po zapakowaniu samochodu na lawetę, usunęliśmy z drogi i pobocza ziemię, która nagromadziła się tam podczas działań związanych z wyciąganiem pojazdu – opisują strażacy.

Dodają również, że rozpoczyna się okres żniw, po drogach porusza się więc wiele maszyn rolniczych, a sporo wczasowiczów, korzystając z wakacji, przemieszcza się z miejsca na miejsce. Warto więc zachować ostrożność.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji