REKLAMA

Dachowanie na Wyszogrodzkiej. Samochód ściął latarnię [FILM]

REKLAMA

W nocy z 16 na 17 września na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku doszło do dachowania samochodu. Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, nikomu nic poważnego się nie stało. Kierująca była pod wpływem alkoholu.

O zdarzeniu, do którego doszło na ul. Wyszogrodzkiej, na wysokości Leroy Merlin, tuż za zjazdem z ronda Wojska Polskiego, poinformowali nas czytelnicy przed godziną 1 w nocy. – Podobno kierująca była pijana, ale nic jej się nie stało – napisał do nas czytelnik.

Informację potwierdziliśmy w Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

PowiązaneTematy

– O godzinie 0.20 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku doszło do dachowania samochodu – powiedział nam dyżurny PSP w Płocku. – Według wstępnych ustaleń, kierująca straciła panowanie nad samochodem i ścięła latarnię – wyjaśnił.

Ze względu na to, że latarnia przewróciła się na jezdnię, zablokowane były wszystkie trzy pasy ruchu w kierunku centrum. Strażacy opatrzyli kobiecie rany łokcia, zabezpieczyli też pojazd. Dalsze czynności prowadziła policja.

– Kobieta, prowadząca pojazd, który dachował na rondzie Wojska Polskiego, była w stanie nietrzeźwym – potwierdził rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.