Dachowanie na łuku drogi. Ranny pasażer

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do dwóch wypadków doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Włamano się również do jednej z firm, a w gminie Radzanowo ktoś tak kopnął auto, że spowodował straty na kilkaset złotych.

Do pierwszego wypadku doszło 28 marca w miejscowości Krzyżanowo (gmina Brudzeń Duży).

– Kierująca pojazdem marki Ford mieszkanka powiatu płockiego, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu dachując – mówi Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – W wyniku zdarzenia pasażer samochodu z obrażeniami został przewieziony do szpitala – wyjaśnia.

Również we wtorek, 28 marca, ale w Płock na ul. Gwardii Ludowej, kierujący pojazdem marki Citroen na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił prawidłowo idącego pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Pomiędzy 28 stycznia a 28 marca w Ciółkowie natomiast, włamano się do pomieszczeń jednej z firm, skąd skradziono kable elektryczne, silnik oraz inne urządzenia. Wartość strat wyniosła 8.650 zł.
28 marca w Ślepkowie Królewskim (gmina Radzanowo) ktoś kopnął samochód marki BMW tak mocno, że uszkodził auto. Wartość strat wyceniono na 600 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji