Czytelnik: WIOŚ usuwa wysoki wynik stężenia benzenu
Nasz czytelnik zwrócił uwagę, że 13 grudnia wskazania benzenu na stacji pomiarowej przy ul. Reja były bardzo wysokie i przekraczały 60 µg/m3. Wyniki te jednak zniknęły. Dlaczego? Zapytaliśmy Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska. Po wrześniowych, wysokich wskazaniach benzenu na płockich stacjach pomiarowych, nasi czytelnicy bardzo uważnie obserwują dostępne pomiary substancji. Jeden z płocczan zauważył, że … Czytaj dalej Czytelnik: WIOŚ usuwa wysoki wynik stężenia benzenu
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element