REKLAMA

Czytelnik: Ścieki wybijają przy Kopcu Harcerzy! [FILM, ZDJĘCIA]

REKLAMA

We wtorek czytelnik przesłał nam film i zdjęcia, obrazujące znaczny wyciek wody na terenie przy Kopcu Harcerzy w Płocku. Jak wyjaśnił, dzieje się tak od poniedziałku.

– Od wczoraj przy Kopcu Harcerzy płyną ścieki, które wybijają z ziemi – napisał do nas czytelnik we wtorek, 11 lutego. – Jest nieprzyjemny zapach, szczególnie po deszczu nasila się fetor – tłumaczył.

Poinformował nas również, że zgłaszał sprawę jeszcze w poniedziałek do Wodociągów Płockich.

– Ale jak widać, nic nie zrobili, bo nadal płynie – dodał, prosząc o interwencję. Na potwierdzenie swoich słów przesłał nam film i zdjęcia.

Zapytaliśmy spółkę Wodociągi Płockie, co dzieje się w tej sprawie.– Jesteśmy po spotkaniu z Wydziałem Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Płocka – powiedziała nam Justyna Piotrowska, rzecznik prasowa płockiej spółki. – Ustaliliśmy, że jest to bez wątpienia deszczówka, nie są to ścieki. W tej sprawie będzie działać właśnie urząd miasta – dodała.

W Urzędzie Miasta Płocka potwierdziliśmy tę informację.

– Jutro [12 lutego – przyp.red.] podjedzie na miejsce sprzęt, który postara się udrożnić kanał tak, aby nie było już problemu z deszczówką – przekazała nam Marta Komorkowska z Referatu Informacji Miejskiej.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU