REKLAMA

Czytelnik: Po co powstały hale przed Kauflandem?

REKLAMA

Nasz czytelnik zauważył, że na terenie parkingu przy Kauflandzie w Płocku powstały spore hale. – Czyżby market szykował jakieś wyprzedaże albo już nie mieści się w budynku? – pytał. Sprawdziliśmy.

Fot. PetroNews
Fot. PetroNews

Parking przy markecie Kaufland zazwyczaj jest wypełniony. Nie dało się więc ukryć, że dwie, spore hale zajęły miejsca parkingowe. Po co stanęły te obiekty?

Dyrektor marketu w Płocku odesłał nas do rzecznika prasowego sieci, tłumacząc, że nie jest upoważniony do udzielania informacji. Rzeczniczka firmy nie udzieliła nam odpowiedzi telefonicznie, tłumacząc, że… musi skontaktować się z marketem w Płocku. Wysłaliśmy więc pytanie mailowo.

W poniedziałek otrzymaliśmy odpowiedź.

– Kaufland, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów oraz podniesienia jakości i komfortu robienia zakupów, przeprowadza obecnie gruntowną przebudowę marketu w Płocku – wyjaśnia Małgorzata Wójcik-Koczur, rzecznik prasowa sieci. – Przebudowa ma na celu zmianę całego wyposażenia obiektu, przez co stanie się on nowocześniejszy i bardziej przejrzysty – zapewnia.Jak tłumaczy Małgorzata Wójcik-Koczur, planowana jest także zmiana rozmieszczenia asortymentu, nowy design wnętrza oraz rozbudowa części galerii handlowej pod nowych najemców, na linii pasażu marketu. Hale, które zostały postawione na parkingu przed marketem, posłużą jako magazyn materiałów wyposażenia, nie będzie tam prowadzona żadna działalność handlowa. W Kauflandzie przewidują, że przebudowa potrwa około 3 miesięcy.

– Mamy nadzieję, iż nasi klienci z Płocka i okolic pozostaną dla nas wyrozumiali i nadal chętnie będą dokonywali zakupów w naszej sieci. Serdecznie zapraszamy! – podsumowuje rzecznik prasowa firmy.

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU