REKLAMA

Czytelnik: Jednego dnia kładziemy asfalt, drugiego dnia zrywamy?

REKLAMA

Dostaliśmy wiadomość od zaniepokojonego czytelnika, który informował, że na remontowanej obecnie ulicy Przemysłowej jednego dnia położono nowy asfalt, a parę dni później zrywano go. Zapytaliśmy o sprawę urząd miasta – czy ktoś nie dopilnował w jakiej kolejności mają być wykonywane prace?

W miniony poniedziałek (4 czerwca) napisał do nas czytelnik z informacją i jednocześnie pytaniem, dotyczącym działań odbywających się na remontowanej ulicy Przemysłowej. Czytelnika zaniepokoiło, że asfalt, który został niedawno położony, teraz jest zrywany.

– Możecie wyjaśnić, co się stało na ul. Przemysłowej, która jest akurat remontowana? W zeszłym tygodniu na wysokości Poczty Polskiej został wylany nowy asfalt, a dzisiaj już zostaje zrywany? Czyżby znowu było remontowane w myśl zasady „najpierw zrobimy, a później będziemy poprawiać”? – pytał czytelnik.

Zapytaliśmy Urząd Miasta Płocka o tę sprawę.– W środę 30 maja na ul. Przemysłowej przy magazynach Poczty Polskiej były realizowane prace bitumiczne związane z ułożeniem warstw nawierzchni jezdni. W poniedziałek, 4 czerwca w rejonie, o którym Pan napisał, wykonywano prace związane z regulacją wysokościową urządzenia uzbrojenia podziemnego – wpustu kanalizacji. Osoby postronne mogą błędnie interpretować tego typu roboty w jezdni na przebudowywanej drodze jako „zrywanie nowego asfaltu” – tłumaczą w ratuszu.

– Informuję, że nie doszło do „zrywania nowego asfaltu”, tylko zgodnie ze sztuką budowlaną wykonano przyłącze i dokonano regulacji studni. Jest to także zgodne z obowiązującym wszystkich wykonawców Zarządzeniem 1868/2012 PMP z dn. 4 lipca 2012 r. w sprawie wprowadzenia instrukcji wykonania prac związanych z regulacją wysokościową urządzeń uzbrojenia podziemnego, którego celem jest ustalenie jednakowych standardów prac podczas inwestycji drogowych na terenie Płocka – wyjaśnił Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta Płocka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Stef says:

  Totalne dno, remont bez pomyślunku. Jednokierunkowy objazd po całości, zamiast przygotować na gotowy jeden dojazd do końca. Teraz jazda pod prąd cwaniaków, rozwalony dojazd w stronę wiaduktu. Ciekawe ilu samochodom padło zawieszenie.

 2. xx says:

  Lata mijaja a rurociąg na głową.Dlaczego nie pod ziemią? Ozdoba Płocka prowincjonalnego.

 3. pracownik kostrogaju says:

  Ciekawe kto zapłaci za naprawę zawieszenia w naszych samochodach które się nadaje do wymiany przez dojazdy do pracy po takich placach budowy bo nie można inaczej tego nazwać.

 4. pojebaloUM says:

  takie rzeczy tylko w Płocku, remont 2 km drogi w rok, co za dureń na to się zgodził?

 5. użytkownik płockich dróg says:

  Codziennie jeżdżę do pracy na ,, Kostrogaju” faktycznie kładą asfalt zrywają dziurawią pracują jak na zdjęciu ,, komuna ” brygada Rogala …….. a kierujący ruchem ,,pierwsza klasa” znajomków wpuszczają nawet pod zakaz . Jak tak dalej pójdzie to na pewno będzie opóźnienie. Przejazd po wertepach, dołach , błocie – kurz ciekawe jak długo wytrzymają samochody??

 6. Polak says:

  Chciał zabłysnąć w mediach Ale mu nie pyklo ale tak jest z EKSPERTAMI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU