REKLAMA

Czytelnik: Czy zaprzestano poszukiwań Dominiki?

REKLAMA

Mieszkańcy Płocka przejęli się sprawą zaginięcia 17-letniej Dominiki Paćkowskiej. Nasz czytelnik zaniepokoił się, że po kilku dniach, poszukiwania zostały przerwane. Policja dementuje – intensywne poszukiwania są prowadzone cały czas.

– Przez kilka dni słychać było o poszukiwaniach płocczanki, a teraz cisza. Czy policja przestała już jej szukać? – napisał do nas czytelnik.

Zapytaliśmy o to rzecznika płockiej policji. – Działania na Wiśle prowadzone były jeszcze w piątek, i to dwutorowo. Na moście policjanci starali się ustalić jak największą ilość osób, które przejeżdżają codziennie starym mostem, ponieważ nikt nie odpowiedział na nasz apel. Na wodzie natomiast łódź policyjna i WOPR prowadzili poszukiwania – zapewnił Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W weekend poszukiwania na rzece prowadzi łódź policyjna – dodał.

Jak podkreślił rzecznik, to, że płocczanie nie widzą wielkiej akcji, jaka miała już miejsce na rzece, nie oznacza, że poszukiwanie płocczanki zostało przerwane. – Są prowadzone bardzo intensywne czynności policyjne. Nie skupiamy się bowiem na jednej hipotezie – wyjaśnił Krzysztof Piasek. – Mogę zapewnić, że przy tej akcji pracują osoby z bardzo dużym doświadczeniem w poszukiwaniu osób zaginionych – podkreślił rzecznik.

Dominika Paćkowska

Przypomnijmy, Dominika Paćkowska, c. Bogusława, to 17-letnia płocczanka, która zaginęła w piątek, 14 kwietnia. Wzrost: 169 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemny blond do pasa, lekko falujące, oczy niebieskie, twarz pociągła.W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz długości przed kolana, z kapturem obszytym futerkiem, czarne spodnie i czarne buty typu „glany”.

Wszystkie osoby, które mogły widzieć dziewczynę, a 14 kwietnia w godzinach 8.40 do 9.30 przechodziły lub przejeżdżały przez most, zarówno od strony centrum miasta, jak i od strony osiedla Radziwie, proszone są o zgłoszenie się do KMP w Płocku. Szczególnie proszone o kontakt są osoby, posiadające wideorejestrator samochodowy w swoich pojazdach.

Informacje można przekazać w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku, al. Kilińskiego 8, tel. 24 266-15-66/68/69; 24 266-16-00; 24 266-16-01; pod nr. tel. alarmowych 112 i 997 lub osobiście w pok. 323.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU