REKLAMA

Czytelnicy: Znów dzwon na „dzwonie”… [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W czwartek wieczorem na Rondzie Wojska Polskiego ponownie doszło do zderzenia pojazdów. Według wstępnych informacji, poszkodowane zostały dwie osoby.

Trzeba przyznać, że Rondo Wojska Polskiego w Płocku zasłużyło sobie sumiennie na przydomek „dzwon”. To miejsce jest bardzo często gościem naszej kroniki policyjnej. Ponownie pojawia się w czwartek, 13 lutego wieczorem.

Jak informują nasi czytelnicy, na rondzie doszło do zderzenia aut, są utrudnienia.– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 20.16 – potwierdza dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe, według wstępnych ustaleń, poszkodowane są dwie osoby – wyjaśnił.

Apelujemy o ostrożność na drogach!

Fot. pani Agnieszka
Fot. pani Ania
Fot. pani Ania

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. Matylda says:

  Ba toć ormowcow w tym mieście nie brakuje, rozgląda się szpicel na lewo i prawo zamiast na drogę i są efekty

 2. Łysy says:

  Wydaje mi się że to przez mentalność to co sprawdza się np w Toruniu czy Gdańsku nie sprawdzi się w Płocku czy Płonsku

 3. wina driverow. says:

  Przez to ze jezdza w lewo na czerwonym swietle czy to na nowy most od podoli lub od nowego mostu w strone centrum. Przeciez co taki Janusz bd stal na czerwonym 2 razu co 100 metrow? Jak na pieewszym mykne na czerwonym to dalej mam zielone czyli legalny przejazd.

 4. kierowca says:

  A ja myślę, że jest to jedne z bardziej ruchliwych miejsc w Płocku i dlatego statystycznie tam dochodzi do największej ilości stłuczek :)

 5. Koko says:

  To wszytko wychodzi z niewiedzy kierowców o przepisach ruchu drogowego. Skoro jest zderzenie kogos z lewej i na wprost to idiota któryś wjechał na czerwonym na skrzyżowanie. Zal mi go 😮

 6. Mm says:

  Ja nie rozumiem tego przypadku. Jeżdżę tamtędy okazjonalnie, kilkanaście razy w roju, bo nie mieszkam w Płocku ani okolicach. Za każdym razem próbuję znależć przyczynę tych stłuczek. I nic. Pasy ładnie pomalowane, sygnalizacja, widoczność, dużo miejsca. O co tu chodzi, bo na pewno nie jest to źle zaprojektowane skrzyżowanje. Nie zasługuje na przydomek ‚dzwon’. Chyba bardziej kierowcy to ‚dzbany’.

 7. Anonim says:

  Dajcie tam patrol policji posypia się mandaty i ludzie zaczną myśleć

 8. Ela says:

  Masz racje jest święte, bo święte krowy jeżdżą na czerwonym świetle! Dzisiaj widziałam jak na skręcie w lewo jadą, chociaż mają czerwone światło!! Podobno są tam kamery, więc dlaczego nie ma kar?

 9. Driver says:

  To miejsce jest święte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU