REKLAMA

Czytasz? Podróżujesz? Połącz pasje i wygraj sesję zdjęciową!

REKLAMA

Nauczyciele z całej Polski mogą wziąć udział w wakacyjnym konkursie fotograficznym organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku pn. „Z książką przez Mazowsze”.

Promocja czytelnictwa oraz promocja walorów Mazowsza (krajobrazowych, turystycznych, zabytków) – to główne cele konkursu wakacyjnego dla nauczycieli z całej Polski.

– Konkurs polega na wykonaniu fotografii, na których uwieczniona zostanie pasja czytania w wakacyjnym otoczeniu mazowieckich krajobrazów i zabytków – wyjaśnia Agnieszka Olczyk-Twardy, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Płocku. – Zdjęcie powinno być ciekawe i niekonwencjonalne! – dodaje.

Nabór fotografii będzie trwał do 13 września 2019 r. Nagrodą za zajęcie I miejsca jest profesjonalna sesja zdjęciowa w plenerze.Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (24) 366 53 70 wew. 13 lub 14, bądź wysyłając pytania na adres e-mail: a.bakierzynska@bpplock.pl oraz j.latarska@bpplock.pl. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.bpplock.pl w zakładce „Konkursy”.

Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. PetroNews jest patronem medialnym konkursu.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU