Czy Płocczanka zdobędzie tytuł Miss Pascala?

REKLAMA

Europejskie Centrum Kształcenia Pascal z oddziałem w Płocku organizuje Ogólnopolski Konkurs Miss Pascala. Zgłoszenia przyjmowane były do 30 czerwca. Do drugiego etapu zakwalifikowały się 3 słuchaczki z płockiej szkoły.

W konkursie wyborów Miss mogły wziąć udział wszystkie słuchaczki Szkoły Pascal, które mają skończone 18 lat. W pierwszym etapie konkursu, który trwał do 30 czerwca, wyłanianych było 30 kandydatek – po 3 słuchaczki z każdego miasta, w których prowadzone są szkoły przez organizatora konkursu, a więc w Gdyni, Płocku, Włocławku, Bydgoszczy, Nysie, Zawierciu, Grudziądzu, Otwocku, Ostródzie i Wyszkowie.

PowiązaneTematy

W II etapie konkursu, który rozpoczyna się 1 lipca br.i trwa do północy 12 sierpnia, spośród 30 kandydatek zostanie wybranych 10 z największą ilością głosów internautów – po jednej z każdego miasta. Głosować można na stronie organizatora. Etap trzeci to już wielki finał, który potrwa do 9 września. Ogłoszenie wyników nastąpi dzień później

Z Płocka do drugiego etapu zakwalifikowały się trzy dziewczyny – Sara Ludwiczak, Blanka Szatkowska i Ewelina Suchacz. Jeśli chcecie pomóc dziewczynom dostać się do wielkiego finału, możecie zagłosować na nie na tej STRONIE.

PetroNews jest patronem medialnym wyborów Miss Pascala.