Czy płoccy przedsiębiorcy dobrze oceniają urząd skarbowy?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rusza konkurs organizowany przez Business Centre Club i Ministerstwo Finansów, którego celem jest ocena współpracy między urzędem skarbowym a przedsiębiorcami. W płockim oddziale również stanęła urna, do której można wrzucać swoje oceny.

Rozpoczęła się już XVI edycja konkursu “Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Przedsiębiorcy mają czas do 24 maja br. na ocenę swojego urzędu skarbowego. Ocenie podlegają jakości obsługi podatnika, łatwości komunikacji i kompetencji pracowników.

– Konkurs ma na celu wybór najlepszych, wzorcowych urzędów skarbowych, promocję Krajowej Administracji Skarbowej oraz tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami – opowiada Zbigniew Bryła, zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Płocku.

Formularze znajdują się w Centrum Obsługi Podatnika płockiego urzędu oraz na stronie internetowej BCC. Aby ankieta była ważna, należy na niej umieścić podpis oraz pieczątkę firmy.

Urna do głosowania znajduje się w Centrum Obsługi Urzędu Skarbowego w Płocku. Ankietę można również dostarczyć do pani Żanety Marcinkowskiej do pokoju nr 6.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji