REKLAMA

Cztery zabrane prawa jazdy i wypadek nastolatka na motocyklu

REKLAMA

Policjanci w ostatniej dobie odebrali w Płocku i okolicach aż cztery prawa jazdy za dwukrotnie przekroczoną prędkość. We wtorek funkcjonariusze interweniowali także przy wypadku nastoletniego motocyklisty.

2 kwietnia Komenda Miejska Policji w Płocku odnotowała 8 kolizji, z czego do 6 doszło na terenie miasta. Tego samego dnia policjanci zatrzymali aż 4 kierowców, którzy znacznie przekroczyli prędkość. Wszystkim odebrano prawa jazdy, naliczono wysokie mandaty i 10 punktów karnych. Kierowcy ponad dwukrotnie przekroczyli prędkość w miejscowości Bronowo Zalesie oraz w Płocku na ul. Kutnowskiej.

We wtorek około godziny 18 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem młodego motocyklisty. Okazało się, że 16-latek jadąc przez miejscowość Liwin w gminie Mała Wieś, nie zapanował nad motocyklem i uderzył w mur ogradzający posesję. Nastolatek z obrażeniami został przewieziony do szpitala.Gdzie radar?

3 kwietnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godzinach 14-22 na trasie Płock-Drobin-Płock.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU