REKLAMA

Cztery premiery filmowe w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Już od 10 marca na ekranach NK Przedwiośnie zobaczymy aż cztery premiery filmowe. Dodatkowo kino zaprasza na Katechezę w kinie, Spotkania Filmowe oraz Kino Seniora. 

Captain Fantastic

kadr z filmu Captain Fantastic

Pierwszą premierową propozycją jest „Captain Fantastic”. Opowiada on o mężczyźnie, który wraz ze swoją żoną wychowują sześcioro dzieci z dala od zgiełku miasta. Żyją inaczej niż przeciętna amerykańska rodzina: jedzą to, co uda im się upolować, nie chodzą do normalnej szkoły, uczą się sztuki przetrwania, żyjąc w miłości i wzajemnym szacunku.

Kiedy sytuacja rodzinna zmienia się, muszą stawić czoła cywilizacji. Światowa premiera filmu odbyła się latem ubiegłego roku. Film zebrał doskonałe recenzje.

Chata

kadr z filmu Chata

Druga premiera to film „Chata”. Ekranizacja światowego bestsellera (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy), który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce.

Film wyprodukowany został przez Gila Nettera, producenta „ŻYCIA PI”. To poruszająca opowieść o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.

Wyklęty

kadr z filmu Wyklęty

Tropieni i zabijani niemal jak zwierzęta. Większość z nich zginęła, a historia o nich przez lata była zakłamywana. Choć od 1 marca 2011 co roku obchodzimy święto państwowe poświęcone ich pamięci, w wielu kręgach do dziś uważani są za bandytów.

Mowa o Żołnierzach Niezłomnych – członkach powojennego, antykomunistycznego podziemia w Polsce i bohaterach opartej na faktach produkcji pt.

„Wyklęty”. To film o brutalnych czasach, niedocenionych bohaterach targanych dylematami i sporze o historię, a także osamotnieniu, trudnej miłości i dramatach rodzin.„Wyklęty to pierwszy film produkcji Fundacji „Między Słowami”, założonej w 2008 r. przez Marcina Kwaśnego, który ma już na swoim koncie role Witolda Pileckiego i Romana Dziemieszkiewicza „Pogody”, a w filmie „Wyklęty” wciela się w dowódcę oddziału ps. „Wiktor”.Munio. Strażnik Księżyca

kadry z filmu Munio

Ostatnia premierowa propozycja to animacja „Munio. Strażnik Księżyca” z dubbingiem.

Twórcy hitów „Mały książę” i „Kung Fu Panda” przedstawiają magiczną historię małego bohatera, który udowodni całemu światu, że jeśli masz wielkie serce i wiernych przyjaciół, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych! W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca.

Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

Katecheza w kinie – Przełęcz ocalonych

W niedzielę, 12 marca, NK Przedwiośnie zaprasza na Katechezę w kinie i pokaz filmu „Przełęcz ocalonych”. Seans odbędzie się w niedzielę o godzinie 15.30, bilety w cenie: normalne – 15 złotych, grupowe 11 złotych. Po seansie kino zaprasza wszystkich zainteresowanych dyskusją do patio kina.

Spotkania filmowe – Nauczycielka

W poniedziałek 13 marca w NK Przedwiośniu odbędzie się pokaz filmu „Nauczycielka” w serii Spotkania Filmowe. Pokaz odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem kino zaprasza na mały poczęstunek: herbatę oraz ciastko.

Kino seniora – Ukryte działania

W środę, 15 marca, NK Przedwiośnie zaprasza na Kino seniora i pokaz filmu „Ukryte działania”. Seans odbędzie się o godzinie 11:00, bilety w cenie 11 złotych. Po seansie kino zaprasza na prelekcję, którą poprowadzą aktorzy z Teatru Form Wielu oraz mały poczęstunek: herbatę i ciastko.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU