REKLAMA

Czołowe zderzenie z ciężarówką i 31 kolizji

REKLAMA

W ostatni weekend lutego płoccy policjanci mieli pełne ręce roboty. Wzywani byli aż do 32 zdarzeń, w tym do zderzenia czołowego samochodu osobowego z tirem.

PowiązaneTematy

Do wypadku doszło 24 lutego w miejscowości Kłobie (gm. Bielsk). Kierujący pojazdem osobowym, z nieustalonych przyczyn, zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

3 osoby zostały natomiast zatrzymane z powodu prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu: przy ulicy Banacha oraz dwa razy na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku.

Ogółem doszło do 31 kolizji w Płocku i powiecie. Na szczęście w tych przypadkach nikomu nic się nie stało. Doszło natomiast do kilku zdarzeń o charakterze kryminalnym.24 lutego w Wólce, gm. Radzanowo, z otwartej stodoły zostały skradzione elektronarzędzia warte ok. 4000 zł

Przy ul. Czwartaków, 26 lutego, złodzieje włamali się do jednego z mieszkań. Wartość strat wyceniono na 8 tys. zł.

W nocy z 26 na 27 lutego na terenie stacji paliw, przy ul. Kutnowskiej w Płocku, włamano się do naczepy ciągnika siodłowego. Rozdarto plandekę i skradziono karton oleju roślinnego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU