REKLAMA

Czołowe zderzenie auta z ciągnikiem

REKLAMA

Wypadek, liczne kolizje i pijany kierowca to bilans ostatniej doby, w której policja miała pełne ręce roboty. Złodzieje także nie próżnowali. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano łącznie na 2500 zł.

PowiązaneTematy

Do czołowego zderzenia ciągnika z autem osobowym doszło w Drobinie. Kierujący ciągnikiem rolniczym, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka samochodowi marki Nissan. W wyniku czołowego zderzenia, urazu doznali kierowca oraz troje pasażerów samochodu. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Do kolejnego wypadku podczas minionej doby doszło w Płocku przy ul. Dobrzyńskiej. Kierujący pojazdem marki KIA nie zachował bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego, również KIA i uderzył w jego tył.

– Kierująca pojazdem poprzedzającym z obrażeniami została przewieziona do szpitala  -poinformował mł. asp. Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.Również w Płocku, na osiedlu Góry, kierujący motocyklem marki Suzuki zauważył przebiegającego przez jezdnię psa i zaczął hamować. Niestety, kierujący nie zdążył uchronić się przed uderzeniem, w wyniku czego przewrócił się na motocyklu. Został przewieziony do szpitala. Pies nie przeżył zderzenia z pojazdem.

Złodzieje tym razem grasowali przy ul. Wyszogrodzkiej. 23 sierpnia włamali się do szafki ubraniowej, skąd
ukradli pieniądze oraz telefon komórkowy. Wartość strat oszacowano na 2500 zł.

Pijanego kierowcę policja zatrzymała w Proboszczewicach. Łącznie zostało zgłoszonych 10 kolizji, z czego 7 miały miejsce w Płocku, a doprowadzonych do izby wytrzeźwień zostało 6 osób.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU