REKLAMA

Czołowe zderzenie w powiecie płockim. Są ranni, w tym dwójka dzieci

REKLAMA

Do poważnego w skutkach wypadku doszło we wtorek w gminie Brudzeń Duży. Podczas wyprzedzania osobówka zderzyła się czołowo z autem, w którym podróżowały m.in. dzieci. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali ranni.

We wtorek, 10 stycznia br. około godz. 13.15 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 559 w miejscowości Parzeń (gm. Brudzeń Duży).

PowiązaneTematy

– Kierujaca seatem leonem, 26-letnia mieszkanka powiatu płockiego, wyprzedzając inny pojazd doprowadziła do zderzenia czołowego z toyota corolla, którą kierował 58-latek. W seacie podróżowała dwójka dzieci, w wieku 6 i 8 lat. Wszystkie osoby zostały przewiezione do szpitala – informuje asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Droga jest obecnie całkowicie zablokowana, utrudnienia potrwają do około godziny 18.Nie żyje dziecko, które uczestniczyło w wypadku w powiecie płockim

Fot. Mateusz Statkiewicz
Fot. Mateusz Statkiewicz

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. Fan says:

    Potwierdzam to ludzie kierują tymi autami a większość nie powinna nawet wsiąść do samochodu bo pojęcia o prowadzeniu auta nie mają. Tylko gdzie jest ta policja na drogach zeby wyłapać tych co stanowią zagrożenie dla tych co jeżdża prawidłowo

  2. :( says:

    Przeklęty Parzeń, czarny Punkt na mapie, co roku ktoś do piachu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU