REKLAMA

Czołowe zderzenie w Płocku. Nie żyją cztery osoby

REKLAMA

Do tragicznego wypadku doszło na Trasie Popiełuszki. W wyniku czołowego zderzenia, cztery osoby zginęły na miejscu, jedna została przetransportowana do szpitala. Trasa jest częściowo zamknięta.

PowiązaneTematy

Wypadek miał miejsce w czwartek, 15 października, około godziny 21. Poinformował nas o nim czytelnik, przesyłając zdjęcia.

– Między dwoma rondami, na Trasie Popiełuszki w kierunku Gostynina doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, bmw i volkswagena golfa – potwierdził nam informację od czytelnika Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Cztery osoby z bmw poniosły śmierć na miejscu, kierującą volkswagenem zabrano śmigłowcem do płockiego szpitala – dodał.

Nie znamy jeszcze dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Jak donoszą nam czytelnicy, nieco wcześniej, około godziny 20.35-40, na Rondzie Żołnierzy Wyklętych przy Galerii Wisła, kierowcy dwóch samochodów marki BMW kilkanaście razy z piskiem okrążali to rondo, a chwilę później kolejne, przy Panoramie. Pojawia się również relacja o wjechaniu pod prąd w stronę Biedronki i uderzeniu w prawidłowo stojący przed rondem samochód. – Policja powinna odnaleźć drugi samochód, zanim zrobią następnym razem krzywdę sobie albo innym – pisze nasza czytelniczka. Nie mamy jednak potwierdzenia, czy ta sytuacja dotyczy osób poszkodowanych w wypadku.Obecnie zablokowany jest przejazd w stronę Gostynina, samochody kierowane są na Dobrzyków, potem osobowe mogą przejechać w stronę Gąbina, ale ciężarówki są kierowane na Wymyśle. Policja radzi, aby osoby jadące z Gostynina w kierunku Płocka kierowały się na most im. Legionów Piłsudskiego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU