REKLAMA

Czołowe zderzenie w Grabinie. Są utrudnienia [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

O zderzeniu dwóch aut w okolicach Grabiny poinformowała nas czytelniczka. Z jej relacji wynika, że w tej okolicy szybko utworzył się korek.

23 grudnia po godz. 20 zadzwoniła do nas czytelniczka, która utknęła w korku, spowodowanym wypadkiem. – Z tego co widzę, zderzyły się dwa auta, chyba czołowo, bo zniszczenia są duże. Z jednego z aut unosi się dym. Właśnie podjeżdża policja – relacjonowała zauważając, że na prostym odcinku drogi w tym miejscu dość często samochody jeżdżą bardzo szybko.

Informację potwierdził Jarosław Ostrowski z płockiej policji. – W Grabinie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Na miejscu nie ma jeszcze naszych funkcjonariuszy, są w drodze. Na razie policjanci z Łącka zabezpieczają teren, nie mam więc żadnych szczegółów, dotyczących tego zdarzenia – poinformował.

Na pewno jednak w tym miejscu są korki, warto więc wybrać alternatywną trasę.

Aktualizacja godz. 21.00
Jak dowiedzieliśmy się od Jarosława Ostrowskiego z płockiej policji, w zderzeniu wzięły udział dwa samochody osobowe – audi A4 i vw passat.– Podczas manewru wyprzedzania, kierujący audi, mieszkaniec Łącka, nie zachował ostrożności i zderzył się czołowo z vw passatem, kierowanym przez mieszkańca Gostynina – wyjaśnił. – Obydwaj kierowcy zostali zabrani do szpitala – dodał.

Ważne! Aktualnie droga krajowa nr 60 w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje na objazdy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. ebeebe says:

    co za jakos zdjęc haahhaha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU