REKLAMA

Czas wrócić na ligowe parkiety

REKLAMA

Już w środę, 25 marca, o godz. 18 Wisła Płock zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Będzie to ostatnia wyjazdowa potyczka w PGNiG Superlidze Mężczyzn w sezonie zasadniczym.

Po ostatniej ligowej wygranej Wiślaków z Chrobrym Głogów i kompletnie nieudanym meczu z Vardarem Skopje, podopieczni Manolo Cadenasa przystępują do meczu 21. kolejki jako wicelider tabeli. Patrząc kilka sezonów wstecz, a mianowicie na lata 2006-2008, mecz Wisły i Zagłębia nosił miano meczu na szczycie naszej Ekstraklasy. W środę będzie inaczej, ponieważ w Lubinie nie grają takie nazwiska jak Kubisztal, Jaszka czy Obrusiewicz, wielokrotni reprezentacji kraju. Lecz od tego roku w składzie lubinian występuje rozgrywający Bośniak Faruk Halibegović, na którego warto zwrócić szczególną uwagę.

Miejmy nadzieję, że w środę Wiślacy zagrają przyzwoity mecz i poprawią skuteczność, którą nie mogli się poszczycić w wyjazdowym meczu w Skopje. Tym razem słabsza dyspozycja nie może być tłumaczona kontuzjami czy też zmęczeniem. Należy zagrać tak, aby odzyskać wiarę we własne umiejętności. Poza Pucharem Polski, zostaje tylko rodzima Ekstraklasa, na której powinniśmy się koncentrować, żeby odzyskać upragnione Mistrzostwo Polski. Komentatorzy Wojciech Wiśniewski i Jakub Chonchera z grupy „ZG Spikerzy”, współpracujący z portalem handballplock.pl, przeprowadzą relację audio z wyjazdowego meczu w Lubinie. Wspomnianą relację będzie można odsłuchać, wchodząc na stronę plock-sport.pl, bądź szukać wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook.Spotkanie Zagłębie Lubin vs Wisła Płock – środa, 25 marca, godz. 18, Nowa Hala w Lubinie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU