REKLAMA

Czarownice, wiedźmy i duszki będą zbierać w Płocku pieniądze na leczenie Zosi

REKLAMA

W tym roku Halloween w Płocku zacznie się już w najbliższą sobotę. Tego dnia na ulice miasta wyjdą czarownice, wiedźmy i duszki, aby zbierać fundusze na leczenie małej Zosi chorej na SMA typu 1.

Do zakończenia zbiórki na Zosię, chorującą na rdzeniowy zanik mięśni typu 1, potrzeba już naprawdę niewiele – w piątek rano było to ok. 660 tys. zł. W porównaniu do całościowej, ogromnej kwoty blisko 10 mln zł, nie jest to więc dużo, ale dla rodziców dziewczynki to nadal zbyt duża kwota, by mogli zapewnić niezbędne leczenie i rehabilitację Zosi po podaniu leku.

Dlatego 17 października od godziny 17 płocczanie mogą spodziewać się niecodziennego widoku na ulicach miasta i u swych drzwi. Po Płocku grasować będą strachy, w poszukiwaniu funduszy na leczenie Zosi Paczwy.

Uwaga! Ze względu na zdarzające się kradzieże puszek z datkami dla Zosi i możliwe próby podszywania się pod osoby zaangażowane w akcję, warto podkreślić, że każdy wolontariusz będzie miał imienny identyfikator. Zbiórki będą prowadzone w grupach, a każda grupa będzie miała przydzielony rejon oraz opiekuna grupy.Zbiórkę można również wesprzeć, dokonując wpłaty poprzez stronę internetową siepomaga.pl.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU