REKLAMA

Czarne bmw potrąciło rowerzystkę. Policja szuka sprawcy

REKLAMA

W piątek przed godz. 14 doszło do wypadku na ul. Dobrzyńskiej. Kierowca czarnego bmw potrącił rowerzystkę i uciekł. Kobieta została przewieziona z obrażeniami ciała do szpitala. 

Do potrącenia rowerzystki doszło w piątek około godz. 13.40 na ul. Dobrzyńskiej w Płocku. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący czarnym bmw o numerze rejestracyjnym rozpoczynającym się od WPL, potrącił rowerzystkę po czym uciekł z miejsca wypadku.

Kobieta została przewieziona do szpitala z obrażeniami ciała. Tam trwają jej badania. Prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu. – Od kierującej rowerem czuć było woń alkoholu, jednak odmówiła ona poddania się badaniu na jego zawartość, wobec czego pobrano jej krew – relacjonują płoccy policjanci.Na ul. Dobrzyńskiej występują utrudnienia w ruchu, ponieważ jeden pas jest zablokowany. Utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 16.30.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku przeprowadzonego postępowania. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i zdrowy rozsądek, aby bezpiecznie dojechać na miejsce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU