Coraz więcej kolizji… – policyjny raport z minionej doby

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ostatnia dobra przyniosła łącznie czternaście kolizji – dwanaście w Płocku i dwie w powiecie płockim. Dodatkowo, mundurowi zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących i doprowadzili do izby wytrzeźwień kolejnych dziesięć osób.

Nie zabrakło również zdarzeń kryminalnych. W ciągu ostatniej doby doszło do czterech takich incydentów.

Między 10 a 12 października na ul. Nowy Rynek w Płocku usiłowano dostać się do salonu fryzjerskiego, przez co uszkodzono sufit oraz kasę fiskalną.

Natomiast w nocy z 11 na 12 października na ul. Bielskiej w Płocku, próbowano włamać się do kiosku. Sprawcy co prawda wygięli kratę oraz uszkodzili kamerę monitoringu, ale ostatecznie nie udało im się wejść do środka.

W poniedziałek, 12 października, w miejscowości Łęg Probostwo (gm. Drobin), chciano obrabować punkt kasowy, jednak skończyło się tylko na wygięciu krat.

Do ostatniego ze zdarzeń doszło w nocy z 12 na 13 października. Na ul. Sucharskiego w Płocku, z osiedlowego parkingu, skradziono samochód toyota yaris. Wartość strat szacuje się na około 20 tys. zł.

W związku z niekorzystnymi warunkami panującymi na drogach, płoccy policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności. Pamiętajmy – mokra ulica to wydłużona droga hamowania, a niekorzystna aura to obniżona koncentracja.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji