REKLAMA

Co znajdziemy na płockich aukacjach 24. Finału WOŚP?

REKLAMA

24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Jego nieodzownym elementem oprócz wolontariuszy, którzy będą zbierali datki na ulicach miasta, są również aukcje internetowe prowadzone na Allegro.

Obecnie na profilu Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku znajduje się 36 aukcji. Wśród nich pojawiły się między innymi gadżety ofiarowane przez:

  • Prezydenta Miasta Płocka – Andrzeja Nowakowskiego (podwójne zaproszenie na mecze fazy wstępnej Grupy A Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Krakowie),
  • Marszałka Województwa Mazowieckiego – Adama Struzika (gadżety różnego rodzaju np. plecaki, piłki)
  • piłkarską Wisłę Płock (klubowa koszulka oraz piłka z autografami piłkarzy oraz oficjalny proporczyk),
  • Posłankę Elżbietę Gapińską – możliwość wzięcia udziału w tegorocznej Szopce noworocznej (zwycięzca aukcji będzie miał 26 lutego możliwość wystąpienia w Szopce noworocznej z udziałem znanych płocczan, polityków, ludzi kultury i dziennikarzy.)
  • oraz wiele wiele innych.

To jednak nie wszystkie licytacje związane z naszym miastem. Dodatkowo, wśród szeregu przeróżnych aukcji znajdziemy chociażby: monetę o nominale 2 zł z kolekcji miast, oprawiony w ramkę plakat, z autografami trenerów obydwu drużyn oraz strzelców bramek z ekipy gospodarzy, z meczu 19. kolejki piłkarskiej I ligi pomiędzy Arką Gdynia i Wisłą Płock (4:2) oraz absolutną gratkę dla fanów motoryzacji i samochodowych podróży, niezapomnianą, blisko dwugodzinną wycieczkę samochodem Wartburg 353 Taxi!Przypominamy, że w tym roku pieniądze zebrane podczas 24. finału WOŚP zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU