REKLAMA

Co zmieni się w gazecie PetroNews na Wielkanoc?

REKLAMA

Już jutro, 2 kwietnia, oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer gazety PetroNews. Będzie inny – co się zmieni w nas na wiosnę?

Wiosna to taka pora roku, w której chce nam się żyć, czujemy się szczęśliwsi, pełni werwy i faktycznie – odżywamy na nowo. Do tego Wielkanoc – rzeżucha, pisanki, palemki i obowiązkowy żurek z białą kiełbasą. Dla mnie to piękne, rodzinne święto, z magią nieco innego wymiaru niż Boże Narodzenie, może mniej nastrojowe, ale za to bardziej optymistyczne.

PowiązaneTematy

Z czym mi się kojarzy? Z polską wsią, naturalnymi produktami, ziołami z ogródka i chlebem wypiekanym w piecu. To jajka od kury, które nie potrzebują stempelka z numerkiem, to pyszna pieczeń na obiad, wędliny wędzone naturalnie, a nie malowane i z mnóstwem „E” w składzie…
Dlatego tym bardziej cieszę się, że to właśnie w wielkanocnym wydaniu naszej gazety mogę podzielić się z Państwem dobrą nowiną.

Od teraz będziemy przekazywać informacje nie tylko z Płocka, ale i z okolicznych gmin powiatu płockiego. Dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym w Płocku, możemy informować Was gdzie warto pojechać na weekend, co dzieje się tuż za granicami naszego miasta, jakie inwestycje upiększą teren powiatu płockiego. Wybrane gminy pilotażowo już mają swoje stałe miejsce w PetroNews, wkrótce kolejne dołączą do naszego niezwykłego projektu.

Poszerzymy również nasz zakres – teraz i mieszkańcy okolicznych gmin będą mogli poczytać, na co warto wybrać się do Płocka, jakie imprezy zaplanowane są na plaży, w teatrze czy przed ratuszem. Teraz, niezależnie gdzie mieszkacie w powiecie płockim, będziecie mogli znaleźć gazetę PetroNews bliżej siebie.

Zmieniamy też nakład i ilość stron. Pomimo, że było to potężne 13 tysięcy egzemplarzy, zwiększamy ilość o kolejne kilka tysięcy i to nie koniec! Będzie oczywiście więcej do poczytania. I to o 8 stron więcej – w końcu znalazło się z powrotem miejsce np. dla „Męskim okiem”.

Co jeszcze? Nieznacznie zmieniło się logo PetroNews… Nie bez przyczyny. To początek zmian, nad którymi pracujemy już od jakiegoś czasu.

Miasto i wieś oparte są na wzajemnej korelacji, współistnieją obok siebie i ze sobą. Cieszę się niezmiernie, że PetroNews może stać się częścią tej współpracy. Mam nadzieję, że będziemy mogli przekazywać Wam coraz więcej informacji i że pośrednio dzięki nam zobaczycie, jak piękny jest powiat płocki.

Agnieszka Stachurska
redaktor naczelna PetroNews