Co się stało przy Coteksie? “Kobieta leży na ulicy”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątek około godz. 11 czytelnicy poinformowali nas o zdarzeniu, do jakiego doszło na al. Piłsudskiego w Płocku, w pobliżu budynku Cotex. Z pierwszych informacji wynikało, że miał miejsce wypadek. Świadkowie mówią jednak o zranieniu kobiety, prawdopodobnie nożem.

– Kobieta leży na ulicy – napisał do nas czytelnik 24 listopada około godz. 11. – Kilka metrów dalej policja skuła jakiegoś mężczyznę, na miejscu jest 6 radiowozów policji – napisał do nas pan Michał.

Inni czytelnicy informowali o wypadku na skrzyżowaniu przy budynku Coteksu. – Prawdopodobnie to nie tylko wypadek. Ktoś uciekał, zatrzymali go robotnicy – poinformowała nas pani Sylwia.

Z informacji świadków wynika, że na przejściu dla pieszych ktoś zranił kobietę ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem. Kobieta została już przewieziona do szpitala, na miejscu znajdują się jeszcze radiowozy policyjne.

Aktualizacja

Jak informuje nasza czytelniczka, zraniona kobieta wracała z bankomatu, znajdującego się w budynku Coteksu. Prawdopodobnie był to napad rabunkowy. Z relacji czytelniczki wynika, że sprawców było trzech, jeden został złapany.

Inny czytelnik twierdzi, że do stojącego na światłach samochodu podszedł mężczyzna i kilka razy dźgnął kobietę nożem, po czym zaczął uciekać. Pracujący na przejściu pracownicy mieli go uderzyć łopatą, a sprawca został przekazany policji.

Dziękujemy wszystkim za przekazane informacje. Wkrótce więcej szczegółów na temat tej sprawy.

Aktualizacja

To był atak nożownika. Nie znamy jeszcze motywu

Podziel się:

5 komentarzy

  1. dziś o ok godz 9 rano widziałem gościa przechodzacego przez pasy niedaleko nowatora który idąc przez przejście dla pieszych symulował ruchy nożem. Tak jakby wyciągnął nóż tyłu z pod kurtki i dźgał. Pomyślałem niezły pokręt od rana zastanawiam się czy to ten sam człowiek

  2. Polak? To jest niemożliwe. Przecież tylko muzułmanie atakują ludzi z nożami.
    Tak na poważnie teraz. To już nie pierwszy atak w naszym kraju i w Płocku również. A w wiadomościach dalej będziemy widzieć wiadomości jak to tylko muzułmanie mordują i napadają na ludzi zamiast zajmować się własnym podwórkiem.

  3. Ponoć do stojącego na światłach samochodu podszedł mężczyzna i kilka razy dźgnął kobietę nożem, po czym zaczął uciekać. Dostał ponoć łopatą od pracujących na przejściu pracowników i jest w rękach policji.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji