Co już ustalono w sprawie śmierci 15-latki w szpitalu?

Sprawa śmierci 15-letniej dziewczyny, która zmarła w płockim szpitalu, wzbudza wiele kontrowersji. Odbyła się już jej sekcja zwłok, zostały pobrane próbki do analizy, które zostaną zbadane przez patomorfologów. Zabezpieczono także dokumentacje lekarską. Co jeszcze ustalono? Wciąż nie ma dokładnych informacji, kto odpowiada za śmierć w szpitalu 15-letniej Magdy. Nastolatka zmarła 8 czerwca w Wojewódzkim Szpitalu … Czytaj dalej Co już ustalono w sprawie śmierci 15-latki w szpitalu?