REKLAMA

Co dalej z poszukiwaniami Dominiki?

REKLAMA

Dominika Paćkowska 14 kwietnia br. wyszła z domu wczesnym rankiem, z zamiarem pójścia do kościoła. Do tej pory nie wróciła. Sprawą zajęła się policja oraz fundacja, która pomagała w poszukiwaniach. Co dalej z losami dziewczyny? Czy zaprzestano poszukiwań?

Minęło tyle czasu…

Dominika wyszła z domu 14 kwietnia. Miała iść do kościoła św. Stanisława Kostki. Do tej pory nie wróciła. Niektórzy widzieli ją na moście. Kamera monitoringu miejskiego zarejestrowała moment, gdy dziewczyna pojawia się na początku mostu im. Legionów Piłsudskiego. Kamera na moście jest obrotowa, a jej pełny obrót wynosi ok 2,5 minuty. Gdy obiektyw ponownie został skierowany na most, dziewczyny już nie było widać…

Dominika Paćkowska

Sprawdzane były różne wersje wydarzeń. Każda zdobyta informacja była dokładnie badana przez policje. Przeszukiwano dno rzeki, a także jej nadbrzeże aż do Włocławka. Pytano przechodniów i kierowców. Fundacja „Na tropie”, wytypowała nawet miejsce, w którym mogło znajdować się ciało dziewczyny. Według ich ustaleń, planowała samobójstwo. Po dokładnym sprawdzeniu sonarem założonego obszaru, dziewczyny nie znaleziono. Otrzymywano informacje, że Dominikę widziano we Wrocławiu, w samolocie do Grecji czy na Cypr i jeszcze w wielu innych miejscach, jednak żadne z informacji się nie potwierdziły. Policja badała wszelkie tropy, nie wykluczano żadnego.

Wielokrotnie wznawiano poszukiwania, jednostki poszukiwawcze ponownie sprawdzały tereny, w których mogłaby znajdować się dziewczyna. Przesłuchiwano znajomych i najbliższych…

Zaprzestano poszukiwań?

Sprawa Dominiki ucichła, minęły już dwa miesiące. Jednak policja zapewnia, że poszukiwania cały czas trwają. Nie zostały przerwane. Wciąż sprawdzane są wszelkie informacje, które napływają nie tylko z Płocka i okolic, ale też z całej Polski. Funkcjonariusze nie wykluczają żadnych możliwości. Wciąż pojawiają się patrole na wodzie.

– Dalsze losy dziewczyny, niestety, nie są znane. Napływają informacje z całego kraju, wszystkie są weryfikowane i jak najdokładniej sprawdzane – informuje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

Rodzina oraz funkcjonariusze proszą o jakiekolwiek informacje związane z Dominiką.Przypomnijmy, Dominika Paćkowska, c. Bogusława, to 17-letnia płocczanka, która zaginęła w piątek, 14 kwietnia. Wzrost: 169 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemny blond do pasa, lekko falujące, oczy niebieskie, twarz pociągła.

W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz długości przed kolana, z kapturem obszytym futerkiem, czarne spodnie i czarne buty typu „glany”.

Wszystkie osoby, które mogły widzieć dziewczynę, proszone są o zgłoszenie się do KMP w Płocku. Szczególnie proszone o kontakt są osoby, posiadające wideorejestrator samochodowy w swoich pojazdach.

Informacje można przekazać w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku, al. Kilińskiego 8, tel. 24 266-15-66/68/69; 24 266-16-00; 24 266-16-01; pod nr. tel. alarmowych 112 i 997 lub osobiście w pok. 323.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU