REKLAMA

Co było przyczyną wypadku na obwodnicy Płocka? Policja wyjaśnia

REKLAMA

Wypadek na ul. Tadeusza Mazowieckiego sparaliżował część Płocka. Zderzenie czterech aut spowodowało całkowite zablokowanie na kilka godzin fragmentu obwodnicy, i to w godzinach  największego szczytu popołudniowego. Z jakiego powodu doszło do tego zdarzenia?

Przypomnijmy, do poważnego wypadku doszło 5 listopada około godz. 16.30 na ul. Tadeusza Mazowieckiego w Płocku.

PowiązaneTematy

– Kierujący zespołem pojazdów, składających się z ciągnika siodłowego marki Scania z naczepą typu cysterna, mieszkaniec Warszawy, który poruszał się jednokierunkowym odcinkiem trasy Tadeusza Mazowieckiego w kierunku Ronda Wojska Polskiego, najechał na tył samochodu poprzedzającego opel corsa – informuje podinsp. Andrzej Rosa z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Opel, w następstwie uderzenia, najechał na tył samochodu kia ceed, który następnie najechał na tył samochodu marki Polonez – wyjaśnia.

W wyniku zdarzenia, kierujący oplem corsa oraz jego pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Utrudnienia na miejscu trwały kilka godzin. Płocka policji prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Poważny wypadek w Płocku. Obwodnica zablokowana po zderzeniu 4 aut [FILM, ZDJĘCIA]Oprócz tego zdarzenia, minionej doby doszło ogółem do 10 kolizji, w tym 7 na terenie Płocka.

Dotkliwą stratę poniósł również właściciel powstającego budynku w Nowym Gulczewie. Nieznani sprawcy włamali się do nieruchomości i ukradli elektronarzędzia. Wartość strat wyceniono na 5.900 zł. Trwa postępowanie, mające na celu ustalenie sprawcy.

Gdzie radar?

6 listopada policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 na terenie Płocka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Korki says:

  A dziś wieś się ściga na obwodnicy… oczywiście Policja jest zajęta, bo kto by ścigał gówniarzy w golfach…

 2. osa says:

  Pewnie mu się spieszyło, a Opel jechał przepisowo 70km więc trzymał się na zderzak… w Płocku na obwodnicy to norma, podobnie jak wyprzedzanie na zakazie, wjeżdżanie na czerwonym, czy przekraczanie ciągłej na rondzie…

 3. spostrzegawczy says:

  Ależ najechanie nie było przyczyną przyczyną wypadku. Przyczyną wypadku mogło być zagapienia się (patrzenia w smartfon) lub zasłabnięcie kierowcy ciężarówki lub też awaria układu hamulcowego albo jeszcze coś innego.
  Państwo podali przebieg zdarzenie a nie jego przyczynę!!!

  • Clickbait says:

   Taki chwytliwy tytuł.
   Napisali „policja wyjaśnia”, mając na myśli „policja jest w trakcie wyjaśniania”. Też dałem się nabrać i przeczytałem cały artykuł :(.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU