REKLAMA

Ciężki sprzęt na Armii Krajowej. Jak się jeździ?

REKLAMA

MZD od kilku dni uprzedza, że od dzisiaj będzie zamknięta ulica Sikorskiego, w związku z remontem skrzyżowania tej ulicy z al. Armii Krajowej. Sprawdziliśmy, jak jeździło się od rana w tamtej okolicy.

Pierwszy nasz najazd nastąpił właśnie od strony ulicy Sikorskiego. Skorzystaliśmy ze skrótu za Galerią Mazovia i pełni obaw ruszyliśmy w stronę nowego (nie)ronda. Sznur samochodów poruszał się dość płynnie, ale… właściwie tylko w jedną stronę. Mogliśmy skręcić wyłącznie w prawo, ponieważ po naszej lewej stronie na całej szerokości pracował sprzęt remontowy, który uniemożliwiał przejazd. Również samochody, które wjechały w al. A. Krajowej od skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką ratowały się wjazdem w Sikorskiego lub obok Panoramy, przy pawilonach sklepowych i przychodni.

Zawróciliśmy więc i – objeżdżając całe Podolszyce Północ – podjechaliśmy do placu budowy od strony skrzyżowania z ul. Żyzną. W tę stronę było o wiele łatwiej. Chociaż staliśmy dość długo, czekając na możliwość przejazdu przez budowane rondo, to jednak bez większych problemów udało się dojechać do skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką.Za kilka dni znów sprawdzimy dla Was jak się jeździ po Płocku w czasie remontów. Przypominamy przy okazji, że 14 maja (we wtorek) rozpoczną się dodatkowo prace remontowe na Al. Jachowicza.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU