REKLAMA

Ciężki pojazd zniszczył ścieżkę rowerową w Płocku?

REKLAMA

Ścieżka rowerowa przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych w Płocku jest poważnie uszkodzona. Zapytaliśmy, z jakiego powodu tak wygląda.

Przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych w Płocku, przy ogródkach działkowych, biegnie ścieżka rowerowa. Czytelnik zwrócił nam uwagę, że jest ona poważnie uszkodzona. Zapytaliśmy w Urzędzie Miasta Płocka czy na ścieżce prowadzone były jakieś prace i kiedy zostanie naprawiona.

Z odpowiedzi wynika, że żadne prace nie były tam prowadzone. Urzędnicy przypuszczają, że winowajcą jest kierowca ciężkiego pojazdu.

– W tym miejscu nie były prowadzone prace drogowe. Do uszkodzenia nawierzchni drogi rowerowej doszło najprawdopodobniej na skutek najechania przez ciężki pojazd. Sprawca nie jest znany – wyjaśnia Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta Płocka.Ścieżka rowerowa, zgodnie z zapowiedzią ratusza, powinna zostać naprawiona do końca tygodnia.

Urząd miasta przypomina również, że mieszkańcy w takich i podobnych sprawach powinni zawiadomić Biuro Interwencji i Informowania Mieszkańców, tel. 24 364-55-55 albo zgłosić potrzebę interwencji za pomocą bezpłatnej aplikacji Local Spot. W podobnych sytuacjach mogą także skontaktować się z Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego – całodobowy telefon to 24 367-15-70.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 16

 1. Mieszkaniec EkoPłocka says:

  Widać na foto ze na skutek opadów wymyło podbudowie przy Studzience

 2. Diabeł says:

  A jak niby cos ciężkiego tam wjechalo?Zresztą nawet pod ciężkim pojazdem nie powinno sie stać coś takiego.Akurat pracuje w zawodzie brukarza od 14 lat i jeżeli kostka sie zapadla jest to ewidentnie wina złego wykonania podbudowy…zresztą jeżeli robota była wykonana tak jak cala reszta chodników w Plocku to wszystko jest jasne;)

 3. nn says:

  były prowadzone roboty drogowe… sprawca nie jest znany ? nie rozumiem

 4. Podpis says:

  ” W podobnych sytuacjach mogą także skontaktować się z Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego – całodobowy telefon to 24 367-15-70.”

  13.08.2018, godz.: 21:30 – próba kontaktu z MCZK i efekt następujący – nikt nie odebrał telefonu.

 5. nobody says:

  tak wyglądająca ścieżka świadczy tylko o byle jakiej stabilizacji gruntu i pospółki pod kostką .Partacze spaprali robotę .

 6. patryota says:

  Ja widziałem z okna jak to „Wybój” z „Cackiem” z NSZ podkładali bombe pod ścieżkę, żeby zabić działacza komunistycznego Wolskiego, który według ich wywiadu tamtędy miał jechać rowerem. Nie wiedzieli, że Wolskiego zabili Gestapowcy na placu 13-stu Straconych. Ot zwykła pomyłka

 7. Ad says:

  A jak ciężki pojazd przejechał tamtędy nie uszkadzajac słupków i chodnika. Spadł z nieba i tak samo się oddalił. Wiele ścieżek rowerowych tak wygląda wystarczy się przejechać Armii Krajowej od Roweckiego do Sikorskiego co chwilę wystające kostki albo studzienki. Dodatkowo ścieżka jest przy schodach od klatek schodowych. Wczoraj sam miałem przypadek Pani wyszła z pieskiem na spacer stojąc na schodach puściła pieska na rozciąganej smyczy na ścieżkę i centymetry brakowało i miałbym ocieplane opony przy rowerze. Dodatkowym ułatwieniem sa gałęzie drzew i krzaków. Szkoda że jak Pan prezydent promował nowy rower miejski nie wybrał się na wycieczkę w drugą stronę tylko poszybowal nowymi aswaltowymi ścieżkami.

 8. Poważny says:

  Powinni zamknąc tą ścieżkę widać ze zapada się ziemia przy studzieńce jest nieszczelna kanalizacja wymywa ziemię

  • Anonim says:

   Oczywiście, że to wymycie gruntu. Fachowców w UM mamy. A pismaki jeszcze wyższych lotów.

 9. Mike says:

  Ludzie weźcie się obudźcie spójrzcie na ślady i dopiero oceniajcie!!! Pewnie ciągnik siodłowy z naczepą robił oberka na chodniku 2 m szerokim! Zazdroszczę inteligencji…

 10. Anonim says:

  Chciałbym dodać że ta ścieżka jest uszkodzona już dobry Rok.A nawet dłużej i oczywiście Urząd Miasta jet w błędzie. Widać że tam jest zapadnięcie gruntu.

 11. Zadziwiajace says:

  Po co miałby tam wjeżdżać ciężki sprzęt i jak???

  • do Zadziwiajace says:

   A w jakim celu ktoś/coś miałby/miałoby wypychać i wciskać kostkę brukową? Jasne, że to sprawka jakiegoś ciężkiego sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU