REKLAMA

Choroba paraliżuje życie 35-latki z Płocka

REKLAMA

Ponownie apelujemy o pomoc dla 35-letniej płocczanki, która walczy o leczenie, aby pozbyć się paraliżującego bólu wywoływanego przez chorobę. Joanna Kopacz cierpi na endometriozę i tylko kosztowna operacja może jej pomóc.

Joanna Kopacz z Płocka potrzebuje pomocy w walce o normalne życie. 35-latka ma guzy oraz zrosty w jelitach i macicy wywołane przez endometriozę. Kobieta doznaje ogromnego bólu, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

– Choroba każdego dnia wystawia mnie na próbę, codziennie stawia przede mną nowe wyzwania, testuje moją odporność na ból. Ten w ostatnich dniach zdaje się nie kończyć. Nie pomaga nic. Nie mam innej drogi ucieczki przed tą potworną chorobą – wyznaje Joanna Kopacz.

Zbiórka funduszy na operację trwa, nie zostało już wiele czasu do jej zakończenia. Do 16 grudnia jest czas na zebranie znacznej kwoty, której brakuje, by płocczanka mogła spełnić marzenie o normalnym życiu, bez paraliżującego bólu.Kobietę można wesprzeć poprzez wpłaty na profilu zbiórki na portalu siepomaga.pl.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Anonim says:

    To wyniszczająca, cicha choroba, która atakuje co najmniej 1 kobietę na 10. Pomóżmy Joannie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU