REKLAMA

Chciała przepuścić pieszego. Uderzyły w nią dwa auta…

REKLAMA

W czwartek rano doszło w Płocku do zderzenia trzech samochodów osobowych. Kierująca zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, kierowca audi się zagapił.

O wypadku poinformował nas czytelnik w czwartek, 20 maja. Jak przekazał, około godz. 8 rano na al. Piłsudskiego doszło do zderzenia trzech samochodów. Informację potwierdziliśmy w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.

– Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Audi uderzył w tył pojazdu marki Citroen, następnie ten, na skutek siły uderzenia, uderzył w kolejny pojazd (również marki Citroen), którego kierująca zatrzymała się przed przejściem dla pieszych – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – 33-letnia kierująca citroenem została przewieziona z obrażeniami ciała do szpitala – wyjaśnia.Na szczęście pieszy, któremu 33-letnia kierująca ustąpiła pierwszeństwa, nie zdążył wejść na przejście dla pieszych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Ktoś says:

  Chyba komuś buzka się pomyliła,nie życz drugiemu co Tobie niemiłe.

 2. CZYTELNIK says:

  To się narobiło auta potluczne! Tyle stoi w komisach że jest co wybrać 😀

 3. Ktoś says:

  Bardzo często widać jak panowie oglądają sie za ładnymi paniami nie patrząc przez krótką chwilkę na drogę.

  • Kierowca says:

   Oj masz rację. Kurcze po całym dniu jeżdżenia po mieście i patrzenia jaki du.y się kręcą gdy się ciepła robi to oczopląsu można dostać. A jeszcze patrzysz i wiesz że rzucasz na nią okiem to specjalnie zaczyna wywija
   tyłkiem Normalnie wracam do domu i na żonę muszę wejść bo mnie ciśnienie rozrywa.

 4. Kiero says:

  Prawda jest taka że w większości przypadków jak się jedzie w zabudowanym 50 i obserwuję otoczenie drogi to bez problemu można przepuścić pieszego często nawet bez konieczności całkowitego zatrzymania pojazdu. Ale jak sie pędzi, nie uwaza albo gapi w telefon to tak jest.
  Polecam założyć okulary z polaryzacja, kto nosi to wie że w pojazdach jadących z przecieka widać co się dzieje na tylnej kanapie a jeszcze lepiej widać jak połowa ludzi rozmawia przez tel, piszę smsy, albo w ogóle jedzie jak w amoku i nie widzi kiedy im się wskazuję żeby np włączyli światła

 5. Tak jest says:

  Jak pokazuje powyższy przykład nieraz nie warto przepuszczać pieszych

 6. Kierowca says:

  Widziałem już po zajściu. Gość z Łałdi prawie włosy sobie wyrywał z tego co odj…..l. Ba zycie i jazda na czyimś na zderzaku a później jak to się stało i co zawiodło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU