REKLAMA

Chciała ją zabić. Zadała kilka ciosów nożem…

REKLAMA

Było o krok od tragedii. Młoda, 19-letnia kobieta, zadała nożem kilka ciosów znajomej, w tym w okolice serca. Później uciekła.

PowiązaneTematy

Do zdarzenia doszło kilka dni temu przy ul. Otolińskiej w Płocku.

– Młoda, 19-letnia kobieta, nieposiadająca stałego miejsca zameldowania, która przebywała u swojej znajomej, 59-letniej mieszkanki Płocka, zadała jej kilka ciosów nożem, powodując u niej poważne obrażenia ciała, które zagrażały jej życiu – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Ciosy wymierzone były między innymi w okolice serca, szyi oraz pleców. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy. W tej chwili stan kobiety nie zagraża jej życiu – wyjaśnia rzecznik.

Po zdarzeniu, 19-latka uciekła. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawczyni. Dziewczyna wyjechała z Płocka, ukrywała się przed policją. W wyniku prowadzonej intensywnej pracy operacyjnej, płoccy policjanci zatrzymali kobietę. Ukrywała się na terenie powiatu płońskiego, gdzie około godziny 3.00 w nocy z 8 na 9 sierpnia została zatrzymana przez płockich funkcjonariuszy.– Zatrzymana została przesłuchana pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Kobieta nie przyznała się do zarzucanego czynu. Została doprowadzona do sądu, który zastosował wobec niej tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy – mówi Krzysztof Piasek.

Za usiłowanie zabójstwa grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU