REKLAMA

Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali mu życie

REKLAMA

Do tragicznego zdarzenia mogło dojść w minioną środę. Mężczyzna chciał skoczyć z dachu jednego z budynków.  Niedoszłego samobójcę uratowali płoccy policjanci.

Sytuacja miała miejsce w środę przed godziną 22. – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na dachu jednego z budynków przy ul. Jodłowej w Płocku stoi mężczyzna, który chce popełnić samobójstwo – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Na miejsce wysłano patrol – dodaje.

Akcja ratunkowa nie należała to łatwych. – Desperat zaczął krzyczeć do funkcjonariuszy, by nie podchodzili bliżej, bo w przeciwnym razie skoczy – podaje Piasek. – Mężczyzna był bardzo zdenerwowany, lecz policjanci rozpoczęli z nim rozmowę, która zaczęła go uspokajać – mówi rzecznik prasowy płockiej komendy.Jak się okazało, jednym z powodów decyzji o samobójstwie była śmierć ojca 35-latka. Funkcjonariusze rozmawiali z desperatem i przekonali go, by zszedł z dachu.

– Gdy był już bezpieczny okazało się, że jest on w stanie nietrzeźwym – relacjonuje Krzysztof Piasek. – Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala. Następnie, po konsultacji z lekarzem, który wystawił stosowne zaświadczenie, mężczyzna ze względu na jego stan nietrzeźwości został przewieziony do izby wytrzeźwień. Pozostał on do wytrzeźwienia i dyspozycji policji, ponieważ posiadał przy sobie dowód osobisty wydany na inne nazwisko. Po sprawdzeniu dokumentu okazało się, że figuruje on jako utracony – wyjaśnia rzecznik.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Andrzej says:

  Utracony czyli zgłosił na Policji dokument
  Tylko dlaczego posługiwał się nieważnym dowodem?

 2. Anonim says:

  Jakie w tym zdaiu ma znaczenie utracony, jak widac niewiadoma…

 3. Kuba says:

  Co to znaczy utracony?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU