REKLAMA

Chcesz się zmienić? Pomożemy ci! Zapraszamy na błyskawiczne metamorfozy

REKLAMA

Ile razy chciałyście zmienić coś w swoim sposobie malowania się lub fryzurze? Jak często patrzyłyście w lustro myśląc, że wyglądacie na zmęczone, zaniedbane, mało kobiece… Wraz z Salonem Urody Abacosun oraz stylistką fryzur Anną Karpińską, pomożemy Wam przejść szybką metamorfozę.

Jak najszybciej zmienić swój wygląd? W jeden dzień na pewno nie zrzucimy nadmiaru kilogramów, nie pozbędziemy się cellulitu, ani nie usuniemy przebarwień na skórze. Możemy jednak zobaczyć, jak zmienia się nasza twarz, gdy makijaż nałoży nam profesjonalna wizażystka, a także ile daje dobrze wykonana fryzura.

Właśnie to chcemy Wam zaproponować. Iwona Tunyan z Salonu Urody Abacosun dobierze specjalnie dla Was makijaż, który sprawi, że nie poznacie się w lustrze, oczywiście w pozytywnym aspekcie (wiemy z doświadczenia, więc możemy z czystym sercem to zapewnić).

Anna Karpińska natomiast, fryzjerka i stylistka fryzur, zmieni Wasze włosy tak, aby dopasować fryzurę do kształtu twarzy, nastroju, a może charakteru?

Na pamiątkę wykonamy Wam zdjęcie przed i po metamorfozie, zamieścimy je również na portalu PetroNews.pl i w gazecie PetroNews. Jeśli więc nie boicie się pokazać, jak zmienia się Wasza twarz, przesyłajcie zgłoszenia do naszej błyskawicznej metamorfozy na KONTAKT.Metamorfozy będą przeprowadzane raz w miesiącu. Aby się zgłosić, należy przesłać zdjęcie swojej twarzy, numer kontaktowy oraz uzasadnienie, dlaczego chcecie poddać się szybkiej metamorfozie. Na zgłoszenia czekamy do 12 września.

Uwaga – wybrana uczestniczka będzie zobowiązana do podpisania oświadczenia o wyrażeniu zgody na publikację zdjęć w PetroNews. Zapraszamy!

blyskawiczne_metamorfozy

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU