Są różne sposoby radzenia sobie z upałami. Jednym z nich niewątpliwie jest zakup wentylatora powietrza. Tyle, że w Płocku nie można kupić już nawet jednej sztuki tego urządzenia.

W jednym z płockich sklepów ze sprzętem RTV i AGD dowiedzieliśmy się, że nie ma szans na zakup, ani nawet na zamówienie upragnionego źródła ochłody.

– Dziś rano przywieźli nam 10 sztuk, zostały wykupione w ciągu 5 minut. Klienci utworzyli kolejkę społeczną czekając na to, aż sprzęt zostanie wyłożony na halę sklepu – powiedział nam jeden z pracowników sklepu ze sprzętem RTV i AGD.

Chcieliśmy przekonać się, czy rzeczywiście tak trudno dostać w naszym mieście wentylator. Skontaktowaliśmy się więc z płockimi sklepami, w których taki sprzęt powinien być dostępny.

– W całej Polsce nie dostaniecie u nas ani jednego wentylatora. Nie można go też sprowadzić na zamówienie. Nie byliśmy przygotowani na taką popularność tego produktu – powiedział nam konsultant jednego ze sklepów, należących do ogólnopolskiej sieci marketów ze sprzętem domowym.

W innych punktach nie było lepiej. W sklepach, w działach z małym AGD, zamiast wentylatorów można zobaczyć puste półki albo wadliwe egzemplarze.

A Wy jak chłodzicie się w takie upały?

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji