Charytatywne warsztaty taneczne #RazemDlaMai

REKLAMA

Tancerze i tancerki z Płocka i okolic – potrzebna Wasza pomoc! 9 kwietnia Studio Tańca Fame organizuje niezwykłe, charytatywne warsztaty, z których całkowity dochód będzie przeznaczony na leczenie chorej Mai Ferszt – bardzo uzdolnionej płockiej tancerki.

O chorobie Mai pisaliśmy, zapraszając na koncert charytatywny, który już 3 kwietnia odbędzie się w płockiej Farze, a między 22 a 24 kwietnia w Galerii Wisła. 12-letnia tancerka, solistka ST Fame, w zeszłym roku przeszła operację usunięcia guza. Przed nią długie i bolesne leczenie onkologiczne.

PowiązaneTematy

[button link=”http://petronews.pl/podaj-dlon-majce-plockiej-tancerce/” target=”new” color=”#f85454″]Podaj dłoń płockiej tancerce[/button]

Sprawy w swoje ręce wzięli teraz także tancerze ze Studia Tańca Fame, którzy już niejednokrotnie udowodnili, że mają wielkie serca. Organizują warsztaty taneczne z Patrykiem Brdeyem, znanym tancerzem i choreografem. Całkowity dochód z zajęć zostanie przekazany na leczenie chorej dziewczynki.

– W imieniu ST Fame oraz Mai pragniemy podziękować Patrykowi, który całkowicie zrzekł się honorarium na rzecz małej tancerki – mówi Małgorzata Staniszewska, właścicielka Studia Tańca Fame.

Przypominamy, charytatywne warsztaty już 9 kwietnia, zgłoszeń można dokonywać poprzez Studio Tańca Fame.