REKLAMA

Cellulit to nie problem. Rozdajemy kolejny pakiet zabiegów [KONKURS]

REKLAMA

Pani Sylwia już odebrała swój kupon na 5 zabiegów falą uderzeniową w CM Medica. Ogłaszamy więc kolejny konkurs, w którym i Wy możecie zdobyć podobną dozę estetycznej przyjemności.

Tydzień temu ogłosiliśmy konkurs, w którym musieliście uzasadnić, dlaczego to właśnie Wam powinniśmy dać zaproszenie na zabiegi falą uderzeniową. Odpowiedzi przyszło sporo, w różnej formie i… nastroju. Był nawet jeden e-mail od mężczyzny, który w ten sposób chciał przeprosić wybrankę swojego serca.

Komisja konkursowa, złożona z przedstawicieli Centrum Medycznego Medica oraz redakcji PetroNews, wybrała zgłoszenie pani Sylwii.

„Cellulit, czyli skórka pomarańczowa – tak ładnie brzmi, a jak wkurza. Smarujesz, wcierasz, gładzisz, a to nic, nawet nie drgnie. Siłowania, fitness, sauna, masaże i… nadal nic nie znika. Bardziej uparty niż ja. Ale nic, nie poddaję się, walczę i mam nadzieję, że tę walkę ułatwicie i pomożecie mi w niej Wy. Karnecik i mocne uderzenie to może być to. Straciłam już wiele, nawet dużo spadły kilogramy, a cellulit nie chce zrobić ewakuacji z mojego ciała. Ale skoro proponujecie mocne uderzenie, to wchodzę w to pełna optymizmu, że teraz Good-Bye Cellullite (już na dobre pożegnamy się). A tak w ogóle, to jak nie Ja, to Kto?” – właśnie to uzasadnienie przekonało jury, dzięki czemu pani Sylwia już może korzystać z fali uderzeniowej.

Przypomnijmy, terapia falą uderzeniową polega na wykorzystywaniu ciśnienia, powstającego w wyniku emisji fali akustycznej. Metoda terapii falą uderzeniową działa na tkankę łączną w miejscach dotkniętych cellulitem, wprowadzając ją w delikatną wibrację i sprawiając, że ta delikatnie rozciąga się i zwiększa tym samym swoją elastyczność. Jak zapewniają osoby, które już poddały się zabiegowi, fala uderzeniowa bardzo skutecznie zwalcza niedoskonałości skóry. Po zabiegach skóra napina się, co powoduje zmniejszenie objętości, czyli wyszczuplenie leczonych obszarów ciała. Efektem widocznym po wykonanych zabiegach jest też wygładzona, jędrna i elastyczna skóra. Pierwsze widoczne efekty można osiągnąć już po 4-6 sesjach, czyli w ciągu 2 do 4 tygodni. Przeciwwskazaniem do leczenia falą uderzeniową jest ciąża i okres karmienia piersią, choroby serca i układu krążenia, cukrzyca, niewydolność nerek i wątroby, choroby nowotworowe.CM Medica jeszcze do końca marca wykonuje ten zabieg w promocyjnej cenie 30 zł za jeden zabieg. Jako nasz partner, skorzystał z możliwości promocji poprzez portal Plocek.pl, zakładając stronę http://cmmedica.plocek.pl. Dzięki temu, oferty CM Medica pojawiają się w katalogu firm http://plocek.pl/katalog oraz wysyłane są na nasze FanPage na Facebooku i profile na Twitterze.

Co ważniejsze, teraz Wy możecie skorzystać z ofert specjalnych CM Medica. Na stronie http://cmmedica.plocek.pl/oferty już dostępne są oferty, które automatycznie publikowane są również na http://plocek.pl/oferty oraz wysyłane są na nasze FanPage na Facebooku i profile na Twitterze. Podobnie dzieje się z produktami firmy, dostępnymi pod linkiem http://cmmedica.plocek.pl/produkty. Kupony promocyjne możecie wydrukować i przyjść z nimi do CM Medica przy ul. Chemików 7, Kutrzeby 11 lub w punkcie, znajdującym się w Galerii Wisła.

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy kolejny konkurs, w którym do wygrania jest specjalne zaproszenie na 5 zabiegów z falą uderzeniową.
Aby je zdobyć, należy napisać: Dlaczego chcecie zmienić się na wiosnę?
Opisy należy przesyłać do 31 marca na adres: redakcja@petronews.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU