REKLAMA

Budujecie dom? W tej firmie wam doradzą!

REKLAMA

Każdy, kto podjął się budowy wie, że jest to nieustający ciąg podejmowania decyzji. Inwestor, który buduje swój wymarzony dom dla rodziny czy budynki dla swojej firmy, staje ciągle przed dylematami, dotyczącymi wyboru właściwych materiałów i właściwego wyposażenia. Jest pewna firma w Płocku, w której pomogą nam rozwiązać ten problem.

W dużej mierze problem wyboru właściwych materiałów przy budowie dotyczy stolarki budowlanej – drzwi, okien i bram. Jak je wybierać, co jest najważniejsze? Kierować się ceną, jakością czy wyglądem? I jak zdefiniować jakość – poprzez ich trwałość, izolacyjność czy wygodę użytkowania? Niewątpliwie każdy z tych elementów jest ważny i doświadczony producent jest je w stanie połączyć, ale w branży budowlanej niezwykle istotny jest jeszcze jeden element – wybór właściwego dostawcy. Doradztwo, wsparcie techniczne, dobry kontakt z obsługą, a w końcu to co najważniejsze, czyli właściwy montaż wykonany przez doświadczoną i przeszkoloną ekipę pracowników – to wszystko składa się na JAKOŚĆ.

PowiązaneTematy

Firma lokalna i stabilna

Mówi się, że nie ma rzeczy idealnych, że nie można mieć wszystkiego i chyba należy się z tym stwierdzeniem zgodzić. Dotyczy to również stolarki budowlanej, w tym jednak przypadku możemy oszczędzić sobie wielu stresów i późniejszych kłopotów, dokonując właściwego wyboru. Wystarczy poznać i przeanalizować lokalny rynek oraz znaleźć pewnego i stabilnego partnera. Postawić nacisk na „lokalny” i „stabilny”, co w praktyce oznacza jedno – firmę z Płocka, pewną, długo działającą na rynku.

Taka jest właśnie firma BASTION, która została założona w 1991 roku i do dziś działa na rynku płockim pod kierownictwem założycieli. Początkowo firma wyspecjalizowała się w montażach i serwisowaniu elektronicznych systemów alarmowych w obiektach i pojazdach. Kolejny, naturalny krok na drodze rozwoju to sukcesywnie rozszerzany zakres oferowanych towarów i usług.

Obecnie firma zajmuje się głównie sprzedażą okien, drzwi, bram garażowych, przemysłowych i ogrodzeniowych, ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych, napędów, szlabanów itp. odnosząc w tej branży duże sukcesy. Dewizą firmy jest rzetelność, właściwa obsługa i, w efekcie, pełne zadowolenie klienta.

Drzwi balkonowe przesuwne Oknoplast

Jakość i szeroka oferta

– Firma od początku postawiła na produkty dopracowane technologicznie i wizualnie, nie sprawiające kłopotów i dające satysfakcję użytkownikom – twierdzą jednoznacznie właściciele firmy BASTION. – Nie ukrywamy, że są to produkty markowe i w pewnym sensie prestiżowe, są one nie tylko obowiązkowym wyposażeniem, ale także ozdobą budynku – tłumaczą.

BASTION realizuje swoje założenia, dzięki szerokiemu wachlarzowi wyrobów oraz współpracy z najlepszymi w swoich branżach, sprawdzonymi partnerami, jak firmy HORMANN, OKNOPLAST, NICE i wiele innych.Ważnym elementem działań firmy są urządzenia przemysłowe, bramy, rampy, doki przeładunkowe, szlabany. – Współpracujemy praktycznie ze wszystkimi największymi firmami w regionie płockim. Nie tylko instalujemy na ich obiektach nowe bramy z automatyką, ale również serwisujemy je. Nasi kontrahenci zawsze mogą liczyć na szybką i skuteczną pomoc w sytuacjach awaryjnych. Dzięki wsparciu producentów oraz właściwie dobranej i przeszkolonej załodze, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom stawianym przez zamawiającego – zapewniają założyciele firmy.

Firma zaprasza do swojej siedziby przy ul. Kostrogaj 23 w Płocku. – W biurze obsługi czeka na Państwa miła i kompetentna obsługa. Na miejscu znajduje się bogata ekspozycja bram i drzwi firmy HORMANN oraz okien firmy OKNOPLAST. Wszystkie elementy są zainstalowane, bramy wyposażone w napędy i sterowania, co zdecydowanie ułatwi Państwu zrozumienie systemu montażu i ich działania. Okna, rozsuwane drzwi balkonowe oraz rolety OKNOPLAST, ułatwią Państwu podjęcie właściwej decyzji – zachęcają w firmie BASTION.

To prawda, że wszystkich stresów nie da się uniknąć, warto jednak do tego dążyć. Związanie się na czas budowy i wiele lat po niej z dobrą, solidną firmą, jest dobrym krokiem. Właściwa obsługa, montaż i późniejsze serwisowanie, łatwy kontakt z firmą, a także pewność i stabilność firmy BASTION, stanie się również Państwa udziałem. Tak jak w ciągu 26 lat działalności firmy stała się udziałem tysięcy zadowolonych klientów.

Siedziba firmy Bastion

BASTION s.c.
ul. Kostrogaj 23
09-400 Płock
tel. 24 264-07-07, 24 267-33-33

Biuro czynne:
pn-pt od godz. 8 do 16
sobota od godz. 9 do 13