Brawo płocczanie! Wieża ciśnień wygrała!

REKLAMA

Płocczanie znów pokazali, jak potrafią się zjednoczyć we wspólnej sprawie. Nasza Wieża Ciśnień wygrała w głosowaniu na Modernizację roku 2014!

Głosowanie zostało oficjalnie zakończone, a płocki odnowiony budynek – Wieża Ciśnień – zwyciężył w kategorii „Zabytki”, w rankingu tworzonym według ilości polubień za pomocą przycisku „Lubię to” Facebooka, w XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2014”. Na tę modernizację zagłosowało aż 2371 internautów!

PowiązaneTematy

[button link=”http://petronews.pl/pomozcie-plockim-modernizacjom-wspiac-sie-na-szczyt/” color=”#27a7b4″]Zobacz również: Pomóżcie płockim modernizacjom wspiąć się na szczyt[/button]

Niewiele gorzej wypadła modernizacja Liceum Ogólnokształcącego im. marsz. St. Małachowskiego, która w kategorii „Edukacja” zajęła 2. miejsce.

[button link=”http://petronews.pl/pomozcie-plockim-modernizacjom-wspiac-sie-na-szczyt/” color=”#27a7b4″]Zobacz również: Nie zapomnijcie oddać głosów na płockie modernizacje[/button]

Oficjalne wyniki prac komisji konkursowej, która wizytowała wszystkie zgłoszone do konkursu „Modernizacja Roku” obiekty, zostaną ogłoszone na gali 27 sierpnia 2015 roku na Zamku Królewskim w Warszawie.