REKLAMA

Brawl Stars w Fikołkach!

REKLAMA

Już w poniedziałek, 11 listopada, w Sali Zabaw Fikołki, mieszczącej się na najwyższym poziomie Galerii Mazovia w Płocku, odbędzie się kolejna impreza – tym razem będzie można porozmawiać na żywo z youtuberem Sitr0x’em.

W Święto Niepodległości, 11 listopada zapraszamy całe rodziny do udziału w evencie Brawl Stars, który poprowadzi ulubiony youtuber dzieci – Sitr0x.

PowiązaneTematy

– To pierwsze tego typu spotkania w Polsce i szansa na rozmowę ze Sitr0x’em na żywo. W trakcie wydarzenia uczestnicy z wykupionym pakietem będą zdobywać “sprawności sławnego Youtubera” – wyjaśniają organizatorzy.

Bezpośrednio od Sitr0xa dowiesz się:  • Jak wygląda profesjonalne studio Youtubera?
  • Jak zostać sławnym Youtuberem?
  • Jak grać w Brawl Stars, żeby wygrać?

Uczestnicy wezmą udział w turnieju w Brawl Stars ze Sitr0x’em. Każdy będzie miał szansę pokonać go w rozgrywce na mapie Solo Showdown! Sitr0x będzie prowadził, komentował oraz walczył z uczestnikami o Złoty Puchar Zadymiarza i tytuł Mistrza Brawl Stars! Udział w tej atrakcji gwarantuje każdemu uczestnikowi zdobycie Odznaki Gladiatora!

Bilety na to wydarzenie można zakupić w recepcji Fikołków lub online: na stronie biletyna.pl. Szczegóły znajdziecie na profilu facebookowym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU