Miłośnicy polskich produkcji mogą już obejrzeć najnowszy film Patryka Vegi “Botoks”. Będą również Spotkania Filmowe, a w najbliższy czwartek przedpremierowy pokaz filmu “Blade Runner 2049” z Harrisonem Fordem.

Botoks

W NK Przedwiośnie można już obejrzeć jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów roku, najnowszy film Patryka Vegi “Botoks”. W filmie zobaczymy m.in.: Olgę Bołądź, Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke, Marietę Żukowską, Janusza Chabiora, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego oraz Tomasza Oświecińskiego.

Szpital ukazany w „Botoksie” to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego.

Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy.

Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny.

Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

 

Spotkania Filmowe: Maudie

W poniedziałek, 2 października, zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu “Maudie”. Seans odbędzie się o godzinie 18.30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek: herbata i ciastko, odbędzie się też losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

“Maudie” to wzruszająca opowieść, oparta na życiu malarki Maud Lewis, dziś uważanej za jedną z najważniejszych kanadyjskich artystek. Niesamowita historia o romansie pomiędzy samotnikiem (Ethan Hawke), a kruchą, ale pełną energii kobietą (Sally Hawkins), która pragnie niezależności, by móc z wielką pasją malować swoje wyjątkowe obrazy.

Blade Runner 2049

W czwartek 5 października zapraszamy na wyjątkowy, przedpremierowy pokaz filmu “Blade Runner 2049” napisy. Pokaz odbędzie się o godzinie 21.15. W głównych rolach występują: Harrison Ford, Ryan Gosling, Robin Wright oraz Jared Leto. Film wyreżyserował Denis Villeneuve.

“Blade Runner 2049”: Oficer policji Los Angeles trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który zaginął trzydzieści lat temu.

Ponadto w repertuarze:

  • animacja “Lego Ninjago: Film” dubbing 2D i 3D – Niezdyscyplinowani współcześni wojownicy ninja muszą pokonać złego lorda Garmadona;
  • horror “Mięso” napisy – Zmuszona do skosztowania surowego mięsa wegetarianka zmienia się w kanibalkę;
  • film akcji “Kingsman: Złoty krąg” napisy – Po ataku na siedzibę Kingsman, Eggsy i Merlin udają się do Ameryki, by z pomocą siostrzanej organizacji Statesman schwytać sprawców zamachu;
  • film familijny “Tarapaty” – Julka spędza wakacje u ciotki, gdzie poznaje Olka. W ręce dzieci wpada plan mający prowadzić do skarbu;
  • ostatni wspólny film Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze “Ptaki śpiewają w Kigali” napisy – Polska ornitolog pracująca w Rwandzie ratuje młodą dziewczynę z plemienia Tutsi.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji