REKLAMA

Bójka zakończona ciężkimi obrażeniami i ciało wyłowione z Wisły w weekend

REKLAMA

Płockim policjantom w ostatni weekend zgłoszono bójkę, w wyniku której jedna osoba doznała ciężkich obrażeń, odkryto także ciało dryfujące Wisłą. Na komendę wpłynęły również zgłoszenia o niszczeniu materiałów wyborczych.

20 września około godziny 18 Komenda Miejska Policji w Płocku otrzymała informację o bójce, w wyniku której jeden mężczyzna doznał ciężkich obrażeń i został przewieziony do szpitala.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie, z którego wynikało, że w Płocku pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do awantury, w wyniku której jeden z mężczyzn został uderzony w głowę i przewieziony z ciężkimi obrażeniami głowy do szpitala. W wyniku podjętych działań przez policjantów, w piątkowy wieczór w sprawie zatrzymany został 65-letni mężczyzna – informuje mł. asp. Marta Lewandowska Oficer Prasowy KMP w Płocku.

W sobotę zatrzymany płocczanin usłyszał w prokuraturze zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u 40-latka. Natomiast w niedzielę sąd zdecydował o zastosowaniu wobec 65-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.  Postępowanie prowadzi płocka prokuratura.

Awantura w Płocku. Mężczyzna uderzony młotkiem w głowę

W niedzielę płoccy policjanci otrzymali również zgłoszenie o ciele dryfującym w porcie w Nowym Duninowie. W akcję zaangażowana została tamtejsza jednostka ochotniczej straży pożarnej.

– Około godziny 9.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o dryfującym ciele mężczyzny, w porcie w Nowym Duninowie, które zauważył wędkarz. Ciało, jak się okazało 69-letniego mieszkańca powiatu płockiego, zostało wyłowione przez strażaków. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium, a prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności i przyczyny tej tragedii – informuje mł. asp. Marta Lewandowska.

Ciało mężczyzny dryfowało w porcie Nowego Duninowa. Ustalono już tożsamośćPolicjantom więcej pracy przysparza również napięta atmosfera wokół kampanii wyborczej. Na Komendę Miejską Policji w Płocku zgłoszono w weekend dwa przypadki niszczenia materiałów wyborczych.

W weekend funkcjonariusze otrzymali informację o uszkodzeniu elewacji budynku, do którego miało dojść 21 września na Osiedlu Rembielińskiego.

Kampanijna wojna w Płocku: zrywane banery, zamazywane reklamy i szkalujące napisy

22 września policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży skutera w miejscowości Łętowo. Wartość strat oszacowano na 700 zł. Tego samego dnia funkcjonariusze w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej zatrzymali kierowcę, który prowadził samochód pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień.

W sumie w weekend doszło do 31 kolizji, z czego 20 z nich miało miejsce na terenie Płocka.

Gdzie radar?

23 września policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 11-19 na trasie: Płock – DK-60 – Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU