REKLAMA

Błyskawiczne metamorfozy – pani Ilona

REKLAMA

Ile razy chciałyście zmienić coś w swoim sposobie malowania się lub fryzurze? Jak często patrzyłyście w lustro myśląc, że wyglądacie na zmęczone, zaniedbane, mało kobiece… Wraz z Salonem Urody Abacosun oraz stylistką fryzur Anną Karpińską, kontynuujemy nasze Błyskawiczne Metamorfozy, dzięki którym pokażemy Wam, jak szybko możecie poczuć się piękne. Nasza kolejna uczestniczka to Ilona, jak się określa „zmęczona mama”.

Tym razem w naszych „Błyskawicznych metamorfozach” zagościła pani Ilona, która tak uzasadniała zgłoszenie do projektu.

Pani Ilona
Pani Ilona

– 10 października mam urodziny i bardzo bym chciała coś zmienić. Myślę, że w tak krótkim czasie tylko fryzurę może udać się zmienić. Na pewno byłby to wspaniały prezent na 29 urodziny dla zmęczonej i nieco zaniedbanej mamy… – napisała pani Ilona.

Do październikowej edycji co prawda nie udało się zakwalifikować, ale co się odwlecze… W nowy rok pani Ilona wkroczyła z całkowitą zmianą wizerunku.

Jak przyznała bohaterka 4. odcinka naszego projektu, na co dzień się nie maluje, a włosy, które od niedawno zaczęły się kręcić, związuje w kitkę. – Dzięki temu nie opadają mi na twarz – tłumaczy. Fryzjerka Anna Karpińska nie dziwiła się, że pani Ilona wykorzystuje ten najprostszy sposób na zapanowanie nad włosami.

– Pani Ilona posiada bardzo grube i gęste włosy – wyjaśnia. – Podczas diagnozy okazało się, iż włosy w nierównomierny sposób kręcą się i wręcz kołtunią przy nasadzie, dlatego postawiłam na cięcie. Włosy zostały skrócone do ramion i pocieniowane. Po cięciu, fryzura nabrała lekkości, a włosy zaczęły kręcić się bardziej równomiernie. Od nasady włosy przyciemniłam, aby wyostrzyć rysy twarzy pani Ilony, a końce stonowałam piaskowym blondem. Na koniec wysuszyłam włosy z użyciem dyfuzora – opisuje fryzjer i stylista fryzur Anna Karpińska.

Po opanowaniu fryzury, przyszedł czas na makijaż. Tu największy problem sprawiły nieprawidłowo regulowane brwi, ale i lekko opadająca powieka.

– Z problemem opadającej powieki zmaga się wiele pań – zapewnia wizażystka Iwona Tunyan. – Opadająca powieka jest często efektem budowy oka, ale powstaje też z wiekiem. Chociaż nie wszystkie makijaże będą dla opadającej powieki odpowiednie, są i takie, które pięknie podkreślą spojrzenie. Są nimi, przede wszystkim, wszelkie smoky eyes – tłumaczy.

U pani Ilony wspaniale sprawdziła się jego wieczorowa wersja.– Aby uzyskać efekt otwartego oka, użyłam trzech cieni: jaśniejszego, w kolorze jasnego brązu oraz ciemniejszego granatu. Ciemny cień dokładnie musi być roztarty tuż nad linią załamania powieki. Jasnym cieniem pokryłam wewnętrzne kąciki oraz obszar tuż nad łukiem brwiowym. Ważnym aspektem makijażu oka z opadającą powieką są rzęsy, które wyciągną nasze spojrzenie. Szczególną uwagę zwróciłam na brwi pani Ilony. Przy opadającej powiece powinny być starannie wykonane, z odpowiednim łukiem, co podniesie je optycznie i korzystnie wpłynie na wygląd oka. Mocno podkreśliłam też kości policzkowe u naszej bohaterki, a usta pomalowałam delikatną pomadką – wyjaśnia Iwona Tunyan.

Końcowy efekt ewidentnie zaskoczył panią Ilonę. – Mam brwi – powtarzała z niedowierzaniem, przeglądając się w lustrze. – Wyglądam jak nie ja – dodała, nie przestając się uśmiechać.

Jeśli Wy również chcecie wziąć udział w naszej akcji, jeśli nie boicie się pokazać, jak zmienia się Wasza twarz, przesyłajcie zgłoszenia do błyskawicznej metamorfozy na KONTAKT.

Metamorfozy będą przeprowadzane raz w miesiącu. Aby się zgłosić, należy przesłać zdjęcie swojej twarzy, numer kontaktowy oraz uzasadnienie, dlaczego chcecie poddać się szybkiej metamorfozie. Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia. Na pamiątkę wykonamy Wam zdjęcie przed i po metamorfozie, zamieścimy je również na portalu PetroNews.pl i w gazecie PetroNews.

Uwaga – wybrana uczestniczka będzie zobowiązana do podpisania oświadczenia o wyrażeniu zgody na publikację zdjęć w PetroNews. Mogą zgłaszać się również te panie, które już przesłały swoje zdjęcia w poprzedniej edycji. Zapraszamy!

Błyskawiczne metamorfozy – pani Kamila

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU